Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Policja na Biskupiej Górce i plany prezydenta
Autor Wiadomość
uKrawczyka 

Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 51
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 8:18 pm   Policja na Biskupiej Górce i plany prezydenta

Policja nie wyniesie się z Biskupiej Góry po dobroci.

Teren jest wart fortunę - Adamowicz juz dawno by zabrał te tereny i postawił jakiś kolejny "pomnik" ku swojej chwale po przyszłe pokolenia - jak np. stadion na euro 2012.

Ewentualnie , by spieniężył i wybudował "pomnik" gdzie indziej, ale ja wiem co by zrobic chciał:

on ma idee fixe dla terenów od UM po podnóże B.G x od ul. 3 maja po ul. Górkę a raczej po linię dawnych umocnień - ul.Pohulanka ją wyznacza - on tam chce postawic swój największy "pomnik" - wybudowac wlk. centrum , problem tylko, że nie ma na to pieniędzy a inwestorów ze świata zabrakło ostatnio ze wzgledu na kryzys... - Adamowicz połączyłby w/w tereny z terenami Biskupiej Góry i wtedy naprawdę zadziwiłby świat... stworzyłby "DISNEYLAND" niebywały, z górami, rzeką i lasem a wsztko to przeplatane byłoby handlem, rozrywką , gastronomią i hotelami...

Potrzeba tu z 20-50 mld. dolarów.

a wtedy będziecie pływac po Raduni gondolami :szabelka: - ja już na niej / po niej pływałem wielokrotnie na tratwach.

/ nawet kąpieliska tam były o rakach już nie wspominając/

To teren kluczowy dla wielu spraw a wiadomo, że kto ma teren kluczowy, ma i Gdańsk a kto ma Gdańsk... jak mawiał pewien Francuz:

Kto ma Gdańsk, ten ma wszytsko. / Gdańsk jest kluczem do wszystkiego/.

Post edytowany.
Wnioski zaszły za daleko. :tniemy: Jak kto nie zdążył zapisać, jego strata. Proszę o większą wstrzemięźliwość.
DW
_________________
Allelujah!
Ostatnio zmieniony przez Dostojny Wieśniak Wto Cze 15, 2010 12:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
bavar 
Schönfeld

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 158
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 8:57 pm   

Fajny post, bo szczery :lol: Chyba go zaraz sobie zapiszę, bo mu długiego tutaj pobytu nie wróżę [ze względu chociażby na czelność krytyki polityki Bu**nia :haha: ]
_________________
Schönfeld, ex-Stolzenberg..
 
uKrawczyka 

Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 51
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 9:07 pm   

Żartujesz? a wolnośc słowa? :głupi_ty:
_________________
Allelujah!
 
bavar 
Schönfeld

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 158
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 9:20 pm   

uKrawczyka napisał/a:
Żartujesz? a wolnośc słowa? :głupi_ty:


Zakładam, że nie występowałeś na tym forum wcześniej pod inną tożsamością i faktycznie - podobnie jak i ja - jesteś tutaj nowy i szczerze z nutą ujmującej naiwności pytasz.. :wink: Po prostu dużo tu czytaj, kojarz i raz jeszcze czytaj :zgooda: Wiadomo, że jak wszędzie, tak i tutaj są gwiazdy socjometryczne, które w bardziej lub mniej zdecydowany sposób wyznaczają dyskurs "postowania" na pewne tematy, które nie tylko pozornie powinny podlegać Twojej wolności słowa, itp., itd., etc.

Pozdrawiam
:zgooda:
_________________
Schönfeld, ex-Stolzenberg..
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3885
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 10:43 pm   

Nie ma w realnym świecie czegoś takiego jak wolność. :wink: Pojęcie jest czysto teoretyczne. W konsekwencji wolność słowa jest również pojęciem abstrakcyjnym. :biedactwo: Post wylatuje do wątków zboczonych ze względu na zboczenie z tematu, polityka bieżąca zaś w rzeczy samej niemile widziana. Bez względu na preferencje piszących. :D
_________________
Poldergeist
 
uKrawczyka 

Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 51
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 11:26 pm   

No problem, wypada tylko określic, gdzie zaczyna się poltyka.

Tu będziemy mieli problem.
_________________
Allelujah!
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3885
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 12:13 am   

Problem jest pozorny. Trafiłeś na Forum Dawny Gdańsk.
Jest dość miejsc w sieci, gdzie możesz dopieścić polityka czy opcję jaką lubisz, dokopać tym, których nie lubisz. Dawny Gdańsk do tych miejsc nie należy. Za dużo kosztowały nas dyskusje polityczne w przeszłości. Dlatego proszę - odpuść sobie.
_________________
Poldergeist
 
uKrawczyka 

Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 51
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 12:35 am   

Nie zrozumiałeś mnie dobrze, mam na myśli to, że pisząc o wielu sprawach, chcesz czy nie chcesz, ocierasz się o politykę i tak np. jeśli napiszesz, że uważasz: w Gdańsku źle chroni się zabytkowe kamienice należące do miasta = zaatakowałeś władze miejskie = prezydenta miasta.

itd.
_________________
Allelujah!
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3885
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 12:49 am   

Odpowiadałem na post otwierający wątek. A to jest niewybredny atak na Prezydenta Miasta. W żaden sposób nie nawiązuje do tematów jakimi zajmuje się nasze Forum. O powstrzymanie się z tego typu wypowiedziami prosiłem. Reszta na :priv: była i proszę o uwzględnienie tych uwag. Nic więcej. :wink:
_________________
Poldergeist
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk