Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
SPAM na Forum
Autor Wiadomość
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 3:21 pm   

lukasz996 napisał/a:
chyba współzałożyciela FDG

Chyba nie :wink:
Jedynym założycielem FDG był (jest) Mikołaj.
_________________
da, da, da...
 
 
lukasz996 

Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 306
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 3:27 pm   

Sugerowałem się datą logowania.
Nic się nie zmienia w dalszej części mojej wypowiedzi.
 
gargoyle dfl 
Mottlauspucker


Dołączyła: 11 Kwi 2005
Posty: 926
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 3:13 am   

ja pod pomyslem spotkania sie podpisuje sie obiema recami :mrgreen: ale poczekajcie tak do polowy listopada (drugiej polowy) to wtedy bedzie to dla mnie bardziej rzeczywiste bo planuje sobie wypad na stare smiecie
co do postu Groszka to tez ubolewam nad podzialem ,bo moja wiedza jest maluska i "zerowalem"na wiedzy zdobytej od saba,zopa,danzi,gruna i wielu innych a teraz trzeba nie dosc ,ze skakac po informacje na kilka for to jeszcze ilosc nie zawsze idzie w parze z jakoscia owych
nie bede sie wypowiadal co do wasni miedzyforowych i miedzy ich czlonkami czy administarcja owych
dodam ,ze brakuje mi bardzo ciekawych zawsze fotek wrzucanych kiedys tak czesto ale moze po prostu mniej tych rzedkich fot jest juz dostepnych albo -jak sab-nie ma sie juz na to takiej ochoty i zapalu jak kiedys
pozdrowienia
G
_________________
"...robala co mnie zzera wciaz zalewam sam..."
 
 
bijouM 
.


Dołączyła: 09 Cze 2009
Posty: 291
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 10:38 am   Re: SPAM na Forum

Sabaoth napisał/a:

(...)Kiedyś bardziej pilnowano na tym forum dawnogdańskiej lub chociaż gdańskiej tematyki. Ostatnio, wraz z pojawieniem się setek nowych użytkowników, którzy niestety nie mają pojęcia o Gdańsku, spadł poziom dyskusji. (...) Nadszedł czas żeby zastanowić się co ważniejsze, ilość czy jakość!


Też mam "małe pojęcie " o historii Gdańska. Przepraszam zatem. Pozostaję mnie czytać to co mają do powiedzenia/napisania Ci z "pojęciem"
:oops:
 
villemo 

Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 99
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 1:41 pm   

Ja też myślałam, że forum zostało stworzone po to, żeby wymieniać opinie oraz informacje :hmm: A co by się stało, gdyby Ci, którzy mają więcej światełka wiedzy podzielili się z tymi, którzy go mają być może troszeczkę mniej :???:
_________________
LBD65
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 9:06 pm   

Sabaoth na pewno nie miał Was na myśli, bo pisał swojego posta jakieś 2 lata przed Waszą rejestracją... :hihi:

A całkowicie poważnie - nie chodzi tu o blokowanie dostępu dla użytkowników z małą wiedzą, a wyrażenie żalu, że tak wielu tych z dużą wiedzą odeszło, lub się nie udziela.
Jak widać przyczyny tego żalu aktualne są do dziś.
Ale mimo wszystko forum jeszcze trwa - i to napawa optymizmem. :D
_________________
da, da, da...
 
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 11:39 pm   

danziger napisał/a:
Ale mimo wszystko forum jeszcze trwa


doprawdy niepojęte że Miasto jeszcze się broni

oblężenie trwa długo wrogowie muszą się zmieniać
nic ich nie łączy poza pragnieniem naszej zagłady

:hihi:
 
groszek 


Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 995
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 12:09 am   

Przeczytałam sobie jeszcze raz posty i postanowiłam napisac jeszcze jeden hmm
Sabaoth napisał/a:
już nie zaśmiecam forum niepotrzebnymi nikomu zdjęciami
Noo nie Saab nie rób z siebie "obrażonej dziewczynki z piaskownicy" przecież dobrze wiesz że czeka sie na Twoje nowosci czy też starości :wink: tak wiec nie rób z siebie naburmuszonej panienki bo to do Ciebie nie pasuje tylko podziel sie z takimi jak ja np. :mrgreen: swoimi wiadomosciami.Nasz drogi Admini ma rację:oblężenie Leningradu czy też Troji to "pikuś mały"w porównaniu z obleżeniem Miasta.Mam nadzieję że Miasto utrzyma sie i konia nie wpuści :wink:
_________________
mały kot na wielkiej drodze...
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 12:11 am   

teraz kiedy piszę te słowa zwolennicy ugody
zdobyli pewną przewagę nad stronnictwem niezłomnych
zwykłe wahanie nastrojów losy jeszcze się ważą
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3885
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 12:20 am   

danziger napisał/a:
Jak widać przyczyny tego żalu aktualne są do dziś.
Ale mimo wszystko forum jeszcze trwa - i to napawa optymizmem. :D

Wspominając pewnego Nadszyszkownika - będziemy kochać ich tak długo aż i oni nas pokochają. :hihi:
bijouM napisał/a:

Też mam "małe pojęcie " o historii Gdańska. Przepraszam zatem.

Przepraszasz? 8O Wiedza, rzecz nabyta. :wink: Problemem forum nie jest poziom wiedzy jego użytkowników o czym wyżej. :wink:
_________________
Poldergeist
 
villemo 

Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 99
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 6:55 am   

Nareszczcie zrobiło się milej :) Nie tak jeżowato jak ostatnio :wink:
_________________
LBD65
 
groszek 


Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 995
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 11:21 am   

Zycie jest zbyt krótkie i zbyt cenne by tracić je na bzdurne fochy i kłótnie , bo pewnego dnia budzisz sie i dowiadujesz sie ze twój czas sie kończy i wtedy czujesz sie jak skończony idiota że pół życia straciłeś na pierdoły :wink: . Tez sie cieszę ze jest mniej" jeżowo "(choć tuptusie to milusie zwierzaczki :hihi: )
_________________
mały kot na wielkiej drodze...
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 11:25 am   

groszek napisał/a:
Przeczytałam sobie jeszcze raz posty i postanowiłam napisac jeszcze jeden hmm
Sabaoth napisał/a:
już nie zaśmiecam forum niepotrzebnymi nikomu zdjęciami
Noo nie Saab nie rób z siebie "obrażonej dziewczynki z piaskownicy" przecież dobrze wiesz że czeka sie na Twoje nowosci czy też starości :wink: tak wiec nie rób z siebie naburmuszonej panienki bo to do Ciebie nie pasuje tylko podziel sie z takimi jak ja np. :mrgreen: swoimi wiadomosciami.Nasz drogi Admini ma rację:oblężenie Leningradu czy też Troji to "pikuś mały"w porównaniu z obleżeniem Miasta.Mam nadzieję że Miasto utrzyma sie i konia nie wpuści :wink:

Tu nie chodzi o obrażanie się! Czekać, to może i wiele osób czeka na ciekawe zdjęcia ale jakoś niewielu je później komentuje. I nie chodzi mi tu o komentarze typu och, ach, ale piękne, itp. ale raczej jakieś merytoryczne spostrzeżenia czy uwagi. Jakiś czas temu odświeżyłem wątek o Targu Siennym. Dotarły do mnie dwa bardzo ciekawe ujęcia okolic Promenade / Krebs Markt / Targ Rakowy, któe rzucają nowe światło na dyskusję z "zamierzchłej przeszłości". Żeby podyskutować na temat tych zdjęć nie trzeba być żadnym znawcą Gdańska i jego historii, wystarczy odrobina dobrej woli i chęć przeczytania wątku (to tylko 3 strony).

Link do mojego postu z rzeczonymi ujęciami: http://forum.dawnygdansk....p?t=97&start=41
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
groszek 


Dołączyła: 15 Lis 2007
Posty: 995
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 11:34 am   

Zawsze starannie czytam zwłaszcza Twoje posty. Co do ochów i achów tez chyba czasem przyjemnie przeczytać że coś wzbudziło czyjś zachwyt ,nieprawdaż? :wink: dzięki Saab za odpowiedź,na mój może zbyt emocjonalny post. Jeszcze raz przeczytałam ten temat ,i powiem Ci szczerze ze obawiałabym się włączyć do Waszej dyskusji ponieważ nic nowego bym nie wniosła do rozmowy takich znawców, :hmm: ochów tez tam nie widać :wink:
_________________
mały kot na wielkiej drodze...
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 12:25 pm   

A po przeczytaniu, jak myślisz, czy to ta sama altanka, czy nie? Bo jeśli tak, to znaczyłoby, że ja miałem rację w dyskusji i ujęcie starej litografii przedstawia promenadę znacznie bliżej centrum niż się wielu wydawało. O tego typu głosy w dyskusji mi chodzi.
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk