Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Dostojny Wieśniak
Pon Paź 18, 2010 10:12 pm
Żuławskie bla bla
Autor Wiadomość
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3888
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 1:46 pm   

Sielanka napisał/a:
to forum – przecież publiczne, nie prywatne – czytają różni ludzie.

Dla ścisłości znowu - forum jest prywatne, ogólnie dostępne.
Sielanka napisał/a:
Warto to mieć na uwadze, niestety, gdy czasami ma się zamiar coś chlapnąć w tym miejscu.

8O
_________________
Poldergeist
Ostatnio zmieniony przez Dostojny Wieśniak Nie Sty 04, 2009 3:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
ruda 
Mierzeja


Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 1792
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 2:57 pm   

Wątek odpowiedzi na usuniete posty :roftl:
_________________
„Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom”.
 
 
Sielanka 

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 3:17 pm   

Nie do tego wątku pisałem, więc nie ma sensu, żeby tu były moje posty.. Tak czy inaczej – szok! Młody jestem, więc nie wiedziałem, że takie metody się tutaj stosuje... Szok! Jak coś nie po myśli Dostojnego, to zaraz bla, bla.. :haha:
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3888
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 4:34 pm   

Sielanka napisał/a:
Tak czy inaczej – szok! Młody jestem, więc nie wiedziałem, że takie metody się tutaj stosuje... Szok! Jak coś nie po myśli Dostojnego, to zaraz bla, bla..

Młody jesteś, to nie wiesz, że interlokutorów z którymi się nie zgadzam ścinam wielkim, krzyżackim toporem. Piszesz więc żyjesz, jest nieźle. :wink:

Tutaj stosuje się właśnie takie metody. - Grupy postów zbaczających z tematu wątku właściwego, wydziela się do wątku osobnego. Do tematu rekonstrukcji domu podcieniowego w Cyganku, pogaduchy o tym czy coś jest, czy nie jest placówką muzealną, nie mają nic. :dziadek:
_________________
Poldergeist
 
Sielanka 

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 4:59 pm   

Acha... :) A ja mysłałem, ze gadalismy, czym jest rekonstrukcja domu podcieniowego w Cyganku... I mało co nie uniknąłem ścięcia! :)
Zdania nie zmieniam, ręczne sterowanie czyimiś wypowiedziami na forum, mechaniczne zrobienie z czyichś wypowiedzi "bla, bla" jest żenujące. Czego się obawiałeś Dostojny? Toć ja Ci krzywdy bym nie zrobił ani Dostojność Twoja by nie ucierpiała. :) I po co się teraz z tego tłumaczysz – też nie wiem. :haha: Powodzenia życzę.
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 7:24 pm   

Sielanka napisał/a:
ręczne sterowanie czyimiś wypowiedziami na forum

Ręczne sterowanie czyimiś wypowiedziami na forum jest niestety koniecznością, ponieważ automatycznego moderatora jeszcze nikt nie wymyślił. :wink:

A poważnie - to forum jest i tak jednym z liberalniejszych for jakie widziałem w necie (biorąc pod uwagę fora poważne, a nie jakieś tworzone przez gimnazjalistów). Niestety jakiś zakres ingerencji moderatorskiej jest konieczny wszędzie i akurat wydzielenie wątku, który z tematu "zboczył" jest najłagodniejszym z moderatorskich działań...
_________________
da, da, da...
 
 
Sielanka 

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 7:52 pm   

Coś niecoś w zyciu się moderowało, ale jakoś inaczej to wyglądało niż tzw. ręczne sterowanie. To da się odróżnić.
Z moderacją jest ok. Tyle tylko...
W tym przypadku "zboczenie" polegało, zdaje się, na zaprezentowaniu innych poglądów, niż autor wątku. :) Gdyby było inaczej, wątek zostałby wycięty wcześniej. Faktem jest, skoro przyjmiemy, że cos takiego w ogóle miało miejsce, to sam autor zaczął "zbaczać". :)
No tak... Pozostaje mi jeszcze poczekać na usłyszenie: "że w końcu nikt nikogo do niczego..." :)
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 8:07 pm   

pozostaje po tym brutalnym ciosie wziąć się w garść :wink:
 
Sielanka 

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 8:16 pm   

Po ciosie od Dostojnego? Do tej pory był to mój żuławski mentor... A teraz?? :)
Chyba nie dam rady... Nie... Wyć sie chce.. Auuuu... :haha:
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3888
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 9:34 pm   

Sielanka napisał/a:
Chyba nie dam rady... Nie... Wyć sie chce.. Auuuu...

:biedactwo:

Nie zostało mi nic innego jak pójść i się rozstrzelać z powodu – „Izby pamięci Żuław, popularnie nazywanej Muzeum Żuławskim” (Rocznik Żuławski 2008, Żuławski Park Historyczny - Kamila Bartosiak – Klub Nowodworski) lub „Muzeum Żuławskiego” (Rocznik Żuławski 2008 Działalność Muzeum Żuławskiego w NDG w roku 2008 - Barbara Chudzyńska, Grzegorz Gola – Klub Nowodworski). :II
_________________
Poldergeist
 
Sielanka 

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 9:45 pm   

Bla, bla, bla?? Bla, bla, bla!!
Brnij dalej, Dostojny! Ulżyj se! :haha:
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3888
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 10:02 pm   

Sielanko! Temat w moim i nie tylko moim mniemaniu zboczył. Jako wytrawny moderator doskonale Wiesz, że Możesz sobie założyć osobny wątek, gdzie możesz pisać co dusza zapragnie na temat statusu obecnego i przyszłego, obiektu który Cię interesuje. Podobnie jak na każdy inny temat. W przechowalni wątków zboczonych (bla bla) wyląduje natomiast to, co będzie zbaczało z tematu założonego przez Ciebie. No jaśniej nie umiem. :???:
_________________
Poldergeist
 
Sielanka 

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 10:06 pm   

Sielanka napisał/a:
No tak... Pozostaje mi jeszcze poczekać na usłyszenie: "że w końcu nikt nikogo do niczego..."
:haha:
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 10:46 pm   

:amen:
 
Dostojny Wieśniak 


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3888
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 12:45 am   

Witajcie. Tu się raz Szołtysie przywitać wystarczy. :wink: Tiegenhofia w siłę rośnie. :huuurra:
Wydzielone z wątku powitalnego.
DW
_________________
Poldergeist
Ostatnio zmieniony przez Dostojny Wieśniak Wto Paź 19, 2010 2:00 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk