Dawny Gdańsk

Bla bla bla - Witamy Rexa czyli Gotyk i Hardcore

Mikołaj - Sro Paź 06, 2004 12:25 am

Oj nie będziesz miał tu łatwego życia... Jeszcze się tu nie pojawiłeś, a już Ci się od nas dostało :hihi: . Ale nie obrażaj i nie zrażaj się...
Dziki REX - Sro Paź 06, 2004 12:39 am

Nie zauważyłem aby mi się dostało hehe. Wychowałem się we wrzeszczu na ulicy de Gaullea. Tu się mówi że się dostało dopiero jak nie można już wstać z ziemi. :^^
Grün - Sro Paź 06, 2004 12:41 am

Nie mów hop :)
Dziki REX - Sro Paź 06, 2004 1:03 am

Spoko nie powiem. Nie słucham takiej muzyki :D Wolę Gotyk heh.
Grün - Sro Paź 06, 2004 2:29 am

Gotyk? a gdzie Twój modernizm ? :)
Dziki REX - Sro Paź 06, 2004 2:45 am

Gotyk w sensie metal heh. cHoć ściślej rzecz biorąc industrialny gotyk i hardcore. Nieżle brzmi :D
Poza tym co to byłaby za frajda gdybym był kolejnym bezkrytycznym pasjonatem, który sp... znaczy cieszą się z zachwytu na albumy "Był Sobie Gdańsk" i przyklaskuje każdemu pomysłowi zrekonstruowania z kartonu i styropianu pseudo historycznych obiektów. (Jak na przykład zbrodnia w biały dzień, która wydarzyła się na Stągiewnej)

Staram się zostać architektem stąpając po znacznie trudniejszej ale za to rzucającej większe wyzwanie ścieżce nowoczesnej architektury. Stwarzanie czegoś na nowo jest dla mnie bardziej ambitnym celem niż prosta nawet bardzo skrupulatna rekonstrukcja wszędzie gdzie popadnie.

Na dobą sprawę gdybyśmy chcieli być wierni histori powinniśmy zrekonstruować bagna i lasy, które istniały kiedyś w miejscu Gdańska. Heh.

Grün - Sro Paź 06, 2004 2:48 am

wejdź w swój poprzedni post, przeczytaj go i usuń łaskawie sformułowanie wulgarno-fizjologiczne w kontekście albumu.
Poza tym, jeśli mogę Ci coś zasugerować, to poczytaj forum - wątki architektoniczne wypatrzysz bez trudu - bo większość spraw które poruszasz została już szczególowo przez nas omówiona - odnieś się do konkretów - wtedy z przyjemnością podejmiemy polemikę

Dziki REX - Sro Paź 06, 2004 3:11 am

Myślę, że na dziś dosyć w kwesti powitania. Co trzeba poprawiłem i będę już grzeczny. :D
Sabaoth - Sro Paź 06, 2004 9:13 am

Cytat:
Gotyk w sensie metal heh

Nie rozsmieszaj mnie :hihi: Ja Gotyku slucham od 20-tu lat. Piszesz, ze sluchasz takiej muzyki, a Gotyk to nie tylko metal, to moze byc rowniez Rock. Poczawszy od Sisters of Mercy i Bauhaus a na Lacrimosie (i nie tylko konczac).

Dziki REX - Sro Paź 06, 2004 10:35 am

Cytat:
Nie rozsmieszaj mnie Ja Gotyku slucham od 20-tu lat. Piszesz, ze sluchasz takiej muzyki, a Gotyk to nie tylko metal, to moze byc rowniez Rock. Poczawszy od Sisters of Mercy i Bauhaus a na Lacrimosie (i nie tylko konczac).


Gotycki Rock, hmmm. Whatever. Faktycznie za młody jestem pewnie heh. Przynajmniej mogłem rozśmieszyć kolesia, który od 20 lat wciąż słucha tego samego. :^^ Umówmy się, że nie wpie...my sie komuś w gusta jak nie wiemy o co chodzi. O muzyce mógłbym ci gadać długo a i tak nie zrozumiał byś pewnie co do ciebie mówię. To nie temat na takie dyskusj, zresztą tu nie ma na tym forum specjalnie miejsca, ale jakbyś chciał podyskutować to zapraszam na forum "Niezależnej Społećności Internetowej - Wrzeszcz", które modruje i współ tworze. Tam mamy dział do tego również przewidziany.

Sabaoth - Sro Paź 06, 2004 1:00 pm

Cytat:
Faktycznie za młody jestem pewnie heh

Nie tyle za mlody, co ograniczony. Gothic Rock caly czas funkcjonuje.
Cytat:
który od 20 lat wciąż słucha tego samego

Nigdzie nie napisalem, ze caly czas slucham tego samego. Czytaj ze zrozumieniem.
Cytat:
O muzyce mógłbym ci gadać długo a i tak nie zrozumiał byś pewnie co do ciebie mówię.

Z wzajemnoscia :mrgreen:

I na tym koncze dyskusje.

Mikołaj - Sro Paź 06, 2004 1:08 pm

Cytat:
I na tym koncze dyskusje.

o to własnie proszę, bo to wątek powitalny.

knovak - Sro Paź 06, 2004 8:57 pm

Dziki REX napisał/a:
wstąpię i zostanę popatrzeć

Będzie dym.
Oj, będzie dym...
:haha:

Sabaoth - Sro Paź 06, 2004 9:04 pm

Już się powoli rozwiewa :hihi:
Dziki REX - Sro Paź 06, 2004 11:00 pm

Zawsze tak jest, 10 minut firewerków a potem wszyscy już wiedzą o co chodzi. :haha:
Marcin - Pią Paź 08, 2004 12:35 pm

Sabaoth napisał/a:
Cytat:
Gotyk w sensie metal heh

Nie rozsmieszaj mnie :hihi: Ja Gotyku slucham od 20-tu lat. Piszesz, ze sluchasz takiej muzyki, a Gotyk to nie tylko metal, to moze byc rowniez Rock. Poczawszy od Sisters of Mercy i Bauhaus a na Lacrimosie (i nie tylko konczac).

Sabaoth, to i pewnie Beksińskiego słuchałeś. :D

Sabaoth - Pią Paź 08, 2004 12:45 pm

Cytat:
Beksińskiego
to ogladalem. A jak zachodziles kiedys na moja prywatna stronke, to mozna tam bylo znalezc kilka galerii moich ulubionych malarzy i troche informacji o muzyce. Niestety ze wzgledu na rozbudowe strony Danzig-online i braku czasu na ciagniecie reszty z tej reszty zrezygnowalem. Ale caly czas mozesz ja obejrzec na plytce, wszystko jest w katalogu OLD.
Grün - Pią Paź 08, 2004 12:57 pm

Chodziło chyba o młodego, śp. Beksińskiego...
Marcin - Pią Paź 08, 2004 1:12 pm

Grün napisał/a:
Chodziło chyba o młodego, śp. Beksińskiego...

Tak, o Tomka. Jak ten czas leci, to już blisko 5 lat... A chodziło mi o gotycki (i nie tylko) program Beksińskiego na "trójce".

Sabaoth - Pią Paź 08, 2004 1:25 pm

A to przykro mi, ale nie znalem.
seestrasse - Pią Paź 08, 2004 2:47 pm

och, zaluj... Tomek byl swietnym radiowcem, niestety chyba zycie go przeroslo. Wielka szkoda...
rocznica jego smierci przypada zdaje sie w Wigile

Marcin - Pią Paź 08, 2004 3:15 pm

Cytat:
przypada zdaje sie w Wigile

Dokładnie tak.

Maciek - Pią Paź 08, 2004 3:20 pm

Cytat:
Tomek byl swietnym radiowcem

No i świetnym tłumaczem był... szczególnie Monty Pythona.

Grün - Pią Paź 08, 2004 3:38 pm

I do tego bardzo oryginalnym, co nie znaczy, że łatwym człowiekiem.
Jego czarne poczucie humoru inspirowało chyba sporą część mojego pokolenia :)
A z tego co wiem, to jednym z jego pierwszych dowcipów z tej serii było rozwieszenie w Sanoku własnych nekrologów i obserwowanie delegacji szkolnych składających kondolencje zaskoczonym nieco rodzicom.

Marcin - Pią Paź 08, 2004 4:47 pm

Miałem okazję poznać Tomka osobiście i zamienić z nim kilka słów. Było to prawie 10 lat temu po koncercie Colosseum w garderobach artystów (do których wprowadził nas Piotr Kaczkowski). Szkoda, że odszedł... Brakuje mi jego audycji.
Dziki REX - Pią Paź 08, 2004 5:27 pm

Ok skończcie smucić. Skoro już to temat na mą cześć i o muzyce to zarzućcie czego słuchacie najczęściej.

Ja zacznę.

Ramstein
Rob Zombie
Prodigy
Theate of Tragedy

To tylko w zasadzie przykłądy gatunków. Wychowałem się jednak na Aerosmith, GNR a nawet Motorhedzie heh. Saboath się pewnie ucieszy :P

Mikołaj - Pią Paź 08, 2004 8:44 pm

Posprzątane.
A smucąc dalej proszę o kontynuowanie tematu Beksińskiego.
Marcin, czy mozesz mi zidentyfikować osoby na zdjęciu? Beksiński drugi od lewej, a Kaczkowski? czy ten siedzący to Ty???

Grün - Pią Paź 08, 2004 8:49 pm

Ja gdzieś mam ponagrywane audycje autorskie Tomka B. Nawet chyba coś mam w mp3
lucy - Pią Paź 08, 2004 10:30 pm

Grün napisał/a:
I do tego bardzo oryginalnym, co nie znaczy, że łatwym człowiekiem.
Jego czarne poczucie humoru inspirowało chyba sporą część mojego pokolenia :)
A z tego co wiem, to jednym z jego pierwszych dowcipów z tej serii było rozwieszenie w Sanoku własnych nekrologów i obserwowanie delegacji szkolnych składających kondolencje zaskoczonym nieco rodzicom.


Jak Tomek od niemowlęctwa wpatrywał się w obrazy tatusia, co by nie mowić, można się ich przestraszyć, to i od niemowlectwa miał skrzywione spojrzenie na rzeczywistość!!!! :evil:

Grün - Pią Paź 08, 2004 10:39 pm

Nie mów - Stary Beksiński był genialny
Bo ostanio popadł w nihilizm twórczy

seestrasse - Pią Paź 08, 2004 10:45 pm

a pamietacie moze Wieczór Plytowy, podczas którego "Beksa" zaprezentowal nowa plyte Marillion, pierwsza z Hogarthem?
nic nie chcial powiedziec, dopóki nie przeleciala cala plyta. Ale potem :bang: :głupi_ty: :shoot: :ej_ty: :kop: i tak dalej...
sluchalam go z zapartym tchem :mrgreen:

Marcin - Pią Paź 08, 2004 10:47 pm

Cytat:
Marcin, czy mozesz mi zidentyfikować osoby na zdjęciu? Beksiński drugi od lewej, a Kaczkowski? czy ten siedzący to Ty???

Na zdjęciu w zasadzie znajdują się przypadkowe osoby. Kaczkowskiego niestety nie ma uwiecznionego - gdzieś kręcił się bez przerwy. Drugi od prawej jest John Mayall, a ten kucający to faktycznie ja. :hihi:
Gdzieś na kasetach mam sporą część ostatniej audycji Beksińskiego - będę też musiał przerobić ją na mp3.

Marcin - Pią Paź 08, 2004 10:49 pm

Grün napisał/a:
Nie mów - Stary Beksiński był genialny
Bo ostanio popadł w nihilizm twórczy

W Sopocie akurat jest wystawa bardzo wczesnych prac Zdzisława.

seestrasse - Pią Paź 08, 2004 10:49 pm

Dziki REX napisał/a:
zarzućcie czego słuchacie najczęściej

co powiesz na Szostakowicza? :mrgreen:

Jarek z Wrzeszcza - Sob Paź 09, 2004 12:18 pm

Oho, cenzura. Miłe to bardzo... :%
Mikołaj - Sob Paź 09, 2004 12:55 pm

Jeżeli uważasz, że Twój wpis o treści "who gives a fuck czego słuchamy" był tak ważnym głosem w dyskusji to napisz go jeszcze raz. Ja na Twoim miejscu bym się ucieszył, że to zniknęło. Ale nazywaj to cenzurą jeśli wolisz.
parker - Sob Paź 09, 2004 1:02 pm

seestrasse napisał/a:
Dziki REX napisał/a:
zarzućcie czego słuchacie najczęściej

co powiesz na Szostakowicza? :mrgreen:


wolę Bacha :wink:

Jarek z Wrzeszcza - Sob Paź 09, 2004 1:15 pm

Moje "WHO GIVES A F**K" nie było skierowane bynajmniej do Ciebie, Mikołaju, ani też do PT Forumowiczów. Pisząc to miałem na myśli REXA, który najwyraźniej nie mógł się doczekać, by się pochwalić, jakimi to klimatami raczy swe uszy. Wydało mi się to co najmniej (licealiści zechcą mi wybaczyć) licealne, czemu dałem wyraz.
parker - Sob Paź 09, 2004 1:20 pm

Cytat:
Moje "WHO GIVES A F**K" nie było skierowane bynajmniej do Ciebie, Mikołaju, ani też do PT Forumowiczów. Pisząc to miałem na myśli REXA


Rexa, który również jest forumowiczem... może nie tym najkulturalniejszym, ale jednak. A czytają to wszyscy, PT i nie PT :-(

Mikołaj - Sob Paź 09, 2004 2:40 pm

Dobra, dajmy juz spokój, bo deseru nie będzie.

ps. Ja słucham placebo, Czyżykiewicza, Dire Straits, the Doors, Kultu, Hutchence'a, Depeche Mode, Milesa, a najczęściej to trójki (choć ostatnio da się znieść tylko wieczorami). I mamy tez słucham.

Sabaoth - Sob Paź 09, 2004 4:22 pm

A ja słucham się żony :P
seestrasse - Sob Paź 09, 2004 7:34 pm

parker napisał/a:
wolę Bacha :wink:

którego?

parker - Sob Paź 09, 2004 8:18 pm

seestrasse napisał/a:
parker napisał/a:
wolę Bacha :wink:

którego?


tu niestety nie bede wyjatkiem - Johanna Sebastiana :)
ale za to tylko za utwory skrzypcowe :)

seestrasse - Sob Paź 09, 2004 9:03 pm

czyzby sie troche gralo? 8O
parker - Sob Paź 09, 2004 9:34 pm

grało się, grało... całe długie 11 lat :D
seestrasse - Sob Paź 09, 2004 9:48 pm

no nie... witam Kolezanke - Seestrasse, ex-pianistka :hihi:
parker - Sob Paź 09, 2004 9:51 pm

przybijam piątkę - Parker - ex- skrzypaczka i wiolonczelistka :hihi:
Grün - Sob Paź 09, 2004 9:57 pm

Może zostaniemy bywalcami Operetki i Fisharmonii Bałtyckiej Rozdzielonej :)
parker - Sob Paź 09, 2004 9:59 pm

Grün napisał/a:
Może zostaniemy bywalcami Operetki i Fisharmonii Bałtyckiej Rozdzielonej :)


jako typowa EX - od 8 lat tu mieszkam i nie byłam jeszcze ani w Operetce ani w Fisharmonii :P

seestrasse - Sob Paź 09, 2004 10:00 pm

Gruen!!!!!!!!! Ty Rzygaczu jeden!!!!!!!
:D :D :D

seestrasse - Sob Paź 09, 2004 10:01 pm

Parker - jestesmy profesjonalistki - wiemy o co chodzi :hihi:
Pierwszy raz w Operce bylam... na przesluchaniu w sprawie pracy :haha:

parker - Sob Paź 09, 2004 10:03 pm

ale zaraz... jesli jestes ex - to co robisz w Operetce? Dekoracje? :wink:
seestrasse - Sob Paź 09, 2004 10:06 pm

jak to co - spiewam :oops:
parker - Sob Paź 09, 2004 10:46 pm

aaaaa!!!! ja gupia :głupi_ty:
seestrasse - Sob Paź 09, 2004 10:55 pm

no nie przesadzaj :lol:
"Teatr to dom wariatów, a opera to jego oddzial dla nieuleczalnie chorych" /G. Rossini, twórca m. in. bitej smietany :== /

bassa - Sob Paź 09, 2004 11:01 pm

he he...Gruen...WLASNA instytucja Ci rosnie...wystarczy ze sie Seestrasse i Parker spotkaja w ktoryms z PUSTYCH przepieknych zabytkow - zamknac z godziwa iloscia whisky i lodu...i wypuscic po wykonaniu spisu/wizji imprez ktore POWINNY sie w tych pomieszczeniach odbywac...pomysly az do Swiatowego Zjazdu Gdanszczan w 2006 włacznie...;-))
ewentualnie w towarzystwie dowolnie wybranych przez nie osob z www.g.grass.3miasta.pl
(ciekawe, kogo by dobraly...) :OO

parker - Sob Paź 09, 2004 11:07 pm

Cytat:
wystarczy ze sie Seestrasse i Parker spotkaja w ktoryms z PUSTYCH przepieknych zabytkow - zamknac z godziwa iloscia whisky i lodu...


to by była impreza... :hihi:
aż do zachrypnięcia (bo niechlubne incydenty na wydziale wokalnym i w chórze PG też zaliczyłam) :hihi:

seestrasse - Sob Paź 09, 2004 11:14 pm

a whisky ostatnio baaardzo potaniala :D :zrowko:
parker - Sob Paź 09, 2004 11:20 pm

wychodzi na to, ze musimy zorganizowac konkurencyjna (w stosunku do srodowego swietowania) impreze :wink:
Grün - Nie Paź 10, 2004 12:27 am

To przy następnym wręczaniu doktoratu HC Parker i Seestrasse odśpiewają Gaudeamus rzygitur na trzy głosy :)
Marek Z - Nie Paź 10, 2004 1:09 am

A co powiecie na starego klezmera ? :D
Mikołaj - Nie Paź 10, 2004 3:15 am

Jak będzie trzeba to też coś odśpiewam, ale potrzebuję wcześniej czegoś dla kurażu 8))
parker - Nie Paź 10, 2004 5:11 pm

Grün napisał/a:
To przy następnym wręczaniu doktoratu HC Parker i Seestrasse odśpiewają Gaudeamus rzygitur na trzy głosy :)


Jak będzie whisky to może nawet przy akompaniamencie orkiestry :hihi:

Dziki REX - Nie Paź 10, 2004 5:13 pm

Bach bach bach :D Klasyka jest dopiero na trzecim miejscu gatunków, które lubię, ale to znaczy, że i tak lubię ją bardzo. Widzę, że z pośród tych, który mają wogule jakieś upodobania to jednak Rock górą. :)

Wracając jednak do klasyki wolę coś bardziej współczesnego. Rawel, Dworak, Mahler, Johnnie Walker. :OO

Mikołaj - Nie Paź 10, 2004 5:44 pm

Cytat:
Wracając jednak do klasyki wolę coś bardziej współczesnego. Rawel, Dworak, Mahler, Johnnie Walker

Chopin też jest niezły.

Dziki REX - Nie Paź 10, 2004 5:55 pm

Jego muzyka źle wpływa na mój żołądek akurat. :D
Jarek z Wrzeszcza - Nie Paź 10, 2004 7:10 pm

A słuchał ktoś kompozycji Węgra o wdzięcznym nazwisku Gyoergy Ligeti?

8))

pumeks - Pon Paź 11, 2004 9:47 am

Jakby co to mam trochę fajnych płyt z Bachem i nie tylko :%
parker - Pon Paź 11, 2004 12:46 pm

Jeśli masz jakieś fajne wykonanie koncertu Bacha na dwoje skrzypiec to się kiedyś uśmiechnę szeroko :hiihihi:
pumeks - Pon Paź 11, 2004 12:57 pm

Hmmm tego nie :II Jakoś przy zakupach preferowałem muzykę wokalną a nie instrumentalną.
parker - Pon Paź 11, 2004 1:00 pm

O wokalną się uśmiechać nie będę :wink:
seestrasse - Pon Paź 11, 2004 2:17 pm

Grün napisał/a:
To przy następnym wręczaniu doktoratu HC Parker i Seestrasse odśpiewają Gaudeamus rzygitur na trzy głosy :)

prosze bardzo... ze mna jak z dzieckiem. Za raczke i na :piwo:

seestrasse - Pon Paź 11, 2004 2:21 pm

Dziki REX napisał/a:
wolę coś bardziej współczesnego. Rawel, Dworak, Mahler, Johnnie Walker. :OO

Noo, szalenie wspólczesni. Trzech z nich juz dawno ziemie gryzie :hihi:
Za to Walker trzyma sie swietnie, choc stary i musi podpierac sie kijaszkiem :D
no to :zrowko:

Dziki REX - Pon Paź 11, 2004 3:53 pm

W porówaniu z Bahem niezmiernie współcześni. Zresztą z zupełnie współczesnych polecam Carlo Siliotto lub Hans Zimmera. Z pod ich rąk wychodzą obecnie najlepsze soudtracki filmowe.
Grün - Pon Paź 11, 2004 5:14 pm

No już pisanie Bacha przez samo H to delikatna przesada. To tak w kwestii formalnej.
seestrasse - Wto Paź 12, 2004 12:49 am

Bah? Qrcze, nie znam takiego :lol: sie chyba nie douczylam
co do sandtraków :hiihihi: : nawet Kilar sie przy tym upapral (ale co zarobil, to jego)

Mikołaj - Wto Paź 12, 2004 12:59 am

Bah bah, heh!
:zrowko:

Grün - Wto Paź 12, 2004 1:41 pm

No nie od rzeczy byłoby wspomnieć Mocarta, Betowena, a i tacy jak Szubert i Szuman też byli :)
Sabaoth - Wto Paź 12, 2004 1:55 pm

A ja lubie Wagnera, jego przynajmniej nie da sie napisac z bledem :P
Zoppoter - Wto Paź 12, 2004 2:00 pm

Sabaoth napisał/a:
A ja lubie Wagnera, jego przynajmniej nie da sie napisac z bledem :P


Jedyne czego sie nie da to... No zresztą kiedy indziej Ci powiem. W każdym razie jestem przekonany, że wysokiej klasy specjalisci od dysgrafii potrafia nawwet Wagnera wyposazyć w błędy.

pumeks - Wto Paź 12, 2004 3:12 pm

Zoppoter napisał/a:
Jedyne czego sie nie da to...
założyć spodni przez głowę? :hihi:
Zoppoter - Wto Paź 12, 2004 3:20 pm

pumeks napisał/a:
Zoppoter napisał/a:
Jedyne czego sie nie da to...
założyć spodni przez głowę? :hihi:


Nieeee. Chodziło raczej o włożenie parasola i późniejsze otwarcie go tam, gdzie się go wcześniej włozyło. Ale elegancko udało mi sie uniknąć słowa "dupa". :haha: :hihi: :^^ :mrgreen: :hiihihi: :OO :P :oops:

pumeks - Wto Paź 12, 2004 3:31 pm

Zoppoter napisał/a:
"dupa"

8O 8O 8O Ależ wodzu, co wódz...

Zoppoter - Wto Paź 12, 2004 3:36 pm

pumeks napisał/a:
Zoppoter napisał/a:
"dupa"

8O 8O 8O Ależ wodzu, co wódz...


No i prosze , oto magiczne działanie brzydkiego wyrazu. Napisałem dwie pełne linijki, a zainteresowanie wzbudził tylko ten jeden krótki wyraz...

Mikołaj - Wto Paź 12, 2004 4:38 pm

przestańcie się zgrywać z tym błędami, bo to hamskie!
Grün - Wto Paź 12, 2004 5:30 pm

Nie tylko to :)
Sabaoth - Wto Paź 12, 2004 6:42 pm

Ale ja serio lubię Wagnera :hihi: A wy się jakichś parasoli niewiadomo gdzie czepiacie!
Dziki REX - Sro Paź 13, 2004 5:10 pm

Ehh dzieci, dzieci. :D
parker - Nie Paź 24, 2004 7:24 pm

A wystarczy pamiętać, że:

"Bdanaia na pweynm anelgisksim uneriwstyecie wyzakały, że nei ma znczeania, w jaikej kleojności napszeimy lietry wenąwtrz wrayzu , blye pirwesza i otstaina lreita błyy na soiwch mijsecah. Rtszea mzoe być dolnwoie poszamiena, a mmio to bedzięmy w satine pczyrzetać tkest bez wikszęego prleobmu.
Diezje się tak daltgeo, że nie cztaymy kżdaej z lteir odelnndziie, ale wrayz jkao cłoaść."

i wtedy nic, co Rex napisze, już nie denerwuje :hihi:

Sabaoth - Nie Paź 24, 2004 8:04 pm

Parker, wielkie brawa! To DZIAŁA!
Mikołaj - Nie Paź 24, 2004 8:08 pm

Parwda!
Sabaoth - Nie Paź 24, 2004 8:10 pm

Cytat:
Parwda!

To zabrzmiało trochę jak Pardwa :hihi:

bassa - Nie Paź 24, 2004 10:46 pm

A ogólnie to cos ma byc na Białej....(to a propos tego, co Parker pisała-ze wyobraza sobie tam tylko reklame...) Gdzies wyczytałam w nowym linku na www.gdansk.pl - o inwestycjach planowanych- ze tez plan dla Bialej przyjeto... Ciekawe, co Miasto tam planuje !
Moze Dziki Rex cos wie ???
Przecie wrzeszczanin, choc Górny...

Dziki REX - Pon Paź 25, 2004 3:25 am

Dziki Rex nic nie wie, ale się kogoś zapyta. To by było dla mnie duże zaskoczenie bo ta dziura aż się prosi aż o jakieś budynki. Mieszkań tam sobie nie wyobrażam bo kto by chciał mieszkać koło komisariatu i kolejki? Więc jeśli nie mieszkania to co? Biura? Też niezbyt fajnie. Może jakiś urząd lub prywatna szkoła by to ewentualnie chciały?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group