Dawny Gdańsk

Sprawy techniczne - Problem z nieczytanymi postami

Sabaoth - Czw Wrz 02, 2004 10:10 am
Temat postu: Problem z nieczytanymi postami
Pojawil mi sie ostatnio problem z nieprzeczytanymi postami. Forum wyswietla mi caly czas, ze mam 5 nieprzeczytanych postow, a jak wybieram "Zobacz posty nieprzeczytane" to pojawia sie informacja: "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów". Ponadto zaden z tematow nie jest zaznaczony na pomaranczowo - co ma znaczyc istnienie nieprzeczytanych postow.
pumeks - Czw Wrz 02, 2004 10:12 am

Ja mam tak samo, z tym że 7 postów w dziale "Nasze Spotkania"
Marcin - Czw Wrz 02, 2004 10:27 am

U mnie było to samo z 3 postami. :) Ale poradziłem sobie poprzez "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane".
Mikołaj - Czw Wrz 02, 2004 10:46 am

To właśnie chciałem zasugerować.
Przycisk jest na samym dole pomiędzy działami forum a "kto jest na forum".
Musieliście przeczytać nieuważnie i forum się zorientowało :hihi:

pumeks - Czw Wrz 02, 2004 10:56 am

Mikołaj napisał/a:
To właśnie chciałem zasugerować.
Przycisk jest na samym dole pomiędzy działami forum a "kto jest na forum".
Musieliście przeczytać nieuważnie i forum się zorientowało :hihi:

Niemożliwe. Moim zdaniem w tym dziale jest 7 postów których nie czytałem, ale z jakichś powodów nie chce mi ich wyświetlić.

Sabaoth - Czw Wrz 02, 2004 10:58 am

Cytat:
Niemożliwe. Moim zdaniem w tym dziale jest 7 postów których nie czytałem, ale z jakichś powodów nie chce mi ich wyświetlić.
Zgadzam sie z pumeksem, to forum cos przed nami ukrywa :%
Mikołaj - Czw Wrz 02, 2004 11:02 am

Cytat:
Zgadzam sie z pumeksem, to forum cos przed nami ukrywa

Nie narzekaj, Tobie pokazało o 2 więcej niz Pumeksowi.

Przycisk zadziałał?

pumeks - Czw Wrz 02, 2004 11:05 am

Mikołaj napisał/a:
Przycisk zadziałał?

Nie mam zamiaru go naciskać :<> Nie odpuszczę tych siedmiu postów. A czy wasze komputery wyświetlają w dziale "Nasze Spotkania" jakieś posty pózniejsze niż 31 sierpnia, 11:15 am?

Marcin - Czw Wrz 02, 2004 11:06 am

Wto Sie 31, 2004 11:15 am
Mikołaj - Czw Wrz 02, 2004 11:32 am

Pumeks, nie nerwujsja. Też tak kiedyś miałem, było to chyba związane z tym, że wcześniej kliknąłem w "oznacz jako nieprzeczytane" w jakimś wątku do którego chciałem wrócić. Nie oznacza to, że naprawdę masz coś nieprzeczytane. Błąd w matrixie, ot co.
alberht - Czw Wrz 02, 2004 2:45 pm

to wina phpbb, czyli skryptu forum, jest to dość powrzechne - ważne, żeby wchodzić przez adres określony w ustawieniach ( np www.forum.domena.pl a nie www.domena.pl/forum/ ) oraz do nawigacji używać linków na forum, a nie przycisków przeglądarki - wtedy powinno być wszystko wporządku, jednak phpbb lubi robić takie psikusy ... ;/
seestrasse - Czw Wrz 02, 2004 4:29 pm

no i robi :hihi: od kilku minut mam piec nieprzeczytanych postów - a wiem, ze mam przeczytane WSZYSTKIE :<>
Petelka - Czw Wrz 02, 2004 8:18 pm

Sześć postów nieprzeczytanych, ktorych nie widać... :II To jak w końcu - przeczytałam te posty czy nie? :???:
Marek Z - Pią Wrz 03, 2004 1:36 am

Cytat:
To jak w końcu - przeczytałam te posty czy nie?

Pętelko, dobrze pomyśl, może Ci się przypomni... :hihi:

alberht - Sob Wrz 04, 2004 9:07 pm

usuń pliki cookie, potem się zaloguj na forum, klinkij 'oznacz wszystkie posty jako przeczytane', powinno pomóc na jakiś czas...
pumeks - Pon Paź 18, 2004 1:49 pm

Po raz kolejny mam problem z nieczytanymi postami, i po raz kolejny jest to wątek "nowosci na stronie Mikołaja" :<>
Sabaoth - Pon Paź 18, 2004 2:23 pm

Bo nie wystarczy przeczytac watku, trzeba jeszcze wejsc na strone Mikolaja i dokladnie ja przestudiowac. :hihi:
Petelka - Wto Paź 26, 2004 11:39 am

Hmmm... od 2-3 dni na stronie głównej pokazuje mi 1 nieprzeczytany post, a jak zaglądam tam to stwierdza, że nic nie znaleziono. :???:
Marcin - Wto Paź 26, 2004 1:27 pm

Bo to sekretny post. :wink:
Petelka - Wto Paź 26, 2004 1:48 pm

Marcin napisał/a:
Bo to sekretny post. :wink:

A może poufny? :wink:

Mikołaj - Wto Paź 26, 2004 2:08 pm

tradycyjnie polecam "oznacz wszystkie fora jako przeczytane"
Sabaoth - Wto Paź 26, 2004 2:29 pm

Cytat:
oznacz wszystkie fora jako przeczytane

Ale najpierw trzeba dokładnie sprawdzić, czy się wszystkie posty przeczytało :hihi:

parker - Wto Paź 26, 2004 9:00 pm

Petelka napisał/a:
Hmmm... od 2-3 dni na stronie głównej pokazuje mi 1 nieprzeczytany post, a jak zaglądam tam to stwierdza, że nic nie znaleziono. :???:


mi się tak dzieje od bardzo dawna i myślałam, że to specjalnie 8O

pumeks - Sro Paź 27, 2004 9:23 am

Tak się chyba robi czasami kiedy admini przenoszą posty z jednego wątku do innego :mrgreen:
Sabaoth - Sro Paź 27, 2004 9:32 am

Albo jak przeczytasz posty i klikniesz w IE wstecz. Tak mi sie wydaje :hmmm:
pumeks - Sro Paź 27, 2004 9:34 am

Nie, wtedy po prostu zostają jako nieczytane, ale wyszukiwarka je wciąż jako nieczytane wykazuje.
Sabaoth - Sro Paź 27, 2004 9:48 am

Ale jak je juz przeczytales, to one sa w watku odznaczone jako przeczytane a na stronie glownej jako nieprzeczytane. Przerobilem to juz raz. Wchodzisz do watku, czytasz posty, Forum zaznacza, ze je przeczytales. Potem dajesz wstecz, wracasz do poprzedniej liczby nieprzeczytanych postow ale te przeczytane sa juz odznaczone. Teraz zawsze po przeczytanie ide do strony glownej i nie korzystam z przyciskow przegladarki.
pumeks - Sro Paź 27, 2004 9:51 am

To u mnie działa to inaczej 8O Jak cofnę, to cały czas są nieprzeczytane.
Sabaoth - Sro Paź 27, 2004 9:54 am

Jak cofniesz i wejdziesz jeszcze raz, to tak. Ale jak cofniesz i pojdziesz do strony glownej, to juz nie.
parker - Sro Paź 27, 2004 6:54 pm

A u mnie po przeczytaniu wszystkich zawsze zostawał jeden nieprzeczytany, jakby wirtualny, do którego nie można było wejść i na pomarańczowo zaznaczał się wątek powitalny - dlatego myślałam że to celowo.
Kiedy rzeczywiście było coś nowego, pokazywało nieprzeczytanch przynajmniej 2.

Teraz nie wiem, czy "zaznaczanie wszystkich jako przeczytane" zadziałało, bo jakoś nie mogę dojść do zera w czytaniu :hihi:

Petelka - Pią Paź 29, 2004 6:56 am

Marcin napisał/a:
Bo to sekretny post. :wink:

Norma wzrasta. :wink: Dzisiaj wykazuje mi już 2 'sekretne' posty. :???:

Sabaoth - Pią Paź 29, 2004 8:15 am

Ja mialem sytuacje odwrotna. Na Stronie Glownej stalo jak byk,, ze mam dwa nieprzeczytane posty, ja je naprawde mialem nieprzeczytane. Ale jak dalem Zobacz posty nieprzeczytane, to Forum poinformowalo mnie, ze niczego nie znalazlo. Musialem dopiero do watku wejsc "recznie".
Petelka - Pią Paź 29, 2004 10:30 am

Cytat:
Ja mialem sytuacje odwrotna. Na Stronie Glownej stalo jak byk,, ze mam dwa nieprzeczytane posty, ja je naprawde mialem nieprzeczytane. Ale jak dalem Zobacz posty nieprzeczytane, to Forum poinformowalo mnie, ze niczego nie znalazlo. Musialem dopiero do watku wejsc "recznie".

A wiesz, że jest to całkiem możliwe i u mnie? Bo mimo dosyć dokładnego czytania forum już ze 2-3 razy natknęłam się na posty występujące w grupie przeczytanych, co do który mogłabym sobie dać łapkę odciąc, że wcześniej ich nie widziałam. :???:
(dodane) Przykład z ostatniego przegladania forum - na pewno nie czytałam wcześniej wpisu Bogusława z wątku 'Ślady granicy polsko-niemieckiej' a jawi się jako przeczytany. Czyli jeden 'sekretny' post znalazłam, szukam drugiego. :wink:

Sabaoth - Pią Paź 29, 2004 10:45 am

Ja tez wczesniej mialem takie wrazenie, ale dzisiaj zlapalem Forum "na goracym uczynku" :hihi:
Mikołaj - Pią Paź 29, 2004 5:31 pm

to na 99% jest zwiazane z przenoszeniem postów między tematami - w wątku granicznym majstrowałem
Sabaoth - Sob Paź 30, 2004 10:17 am

Już wiem na 99,9% że takie nieprzeczytane, tajne posty powstają jak Mikołaj majstruje przy wątkach. Ostatnio miałem taki problem z oftopikiem czyli bla bla bla. 18 postów Forum policzyło podwójnie i jak je raz przeczytałem, to dalej miałem 18 nieprzeczytanych pomimo, że je przecież przeczytałem. :hihi:
pumeks - Wto Lis 02, 2004 1:31 pm

A mi z kolei wątek "Leibhusarren Regiment" pokazuje jako przeczytany, mimo że na pewno od piątku tu nie zaglądałem :( Może zaapelujemy do admina, zeby jednak nie przesuwał postów, bo kto wie, ile postów nam dzięki takim efektom umyka?
Mikołaj - Wto Lis 02, 2004 1:53 pm

Admin apeluje to zakładanie nowych wątków, kiedy zachodzi potrzeba i trzymanie się podziałów tematycznych. Wątek "Leibhusarren Regiment" stanowi fragment wątku "avatary, podpisy i zdjecia w profilu" - domyśliłbyś się?
Sabaoth - Wto Lis 02, 2004 3:03 pm

Cytat:
Wątek "Leibhusarren Regiment" stanowi fragment wątku "avatary, podpisy i zdjecia w profilu" - domyśliłbyś się?

Bo się któś przyczepił do mojej czapki na avatarze :mrgreen:

A wczoraj jak dopisywałem informację o nowościach na mojej stronie zauważyłem dwa posty, których NA PEWNO nie czytałem, a nie były zaznaczone jako nieprzeczytane, no i nikt w tym wątku nie grzebał. Szpion jaki czy co? :hmmm:

Mikołaj - Wto Lis 02, 2004 5:12 pm

odpowiedź jest jedna:
Marcin - Wto Lis 02, 2004 10:25 pm

Luka w margarynie? :wink: :hihi:
lucy - Nie Lis 14, 2004 10:49 pm

Ktos mi podkosił 42 posty :bang:

Tyle powinnam jeszcze teoretycznie mieć do przeczytania a tu nie ma nic :evil: :II

Grün - Nie Lis 14, 2004 10:53 pm

Bo teraz jest tak, że jak nie przeczytasz postów w ciągu godziny od ich napisania to znikają :%
Sabaoth - Wto Lis 16, 2004 5:41 pm

Adminie, cóś jest nie tak. Wątek Bassy matrix liczy mi podwójnie jako nieprzeczytany, a jak wybieram żeby mi otworzył wszystki posty nieprzeczytane w nowych oknach, otwiera mi ten sam wątek w dwóch różnych oknach. Czyli jak Bassa napisze tam jeden post, to u mnie wyświetla się, że mam dwa posty nieprzeczytane. Co jest?
Mikołaj - Wto Lis 16, 2004 10:51 pm

Słuchajcie, ustaliliśmy już, że forum robi psikusy, wiadomo, kto za tym stoi.
Jako admin nic nie mogę z tym zrobić, siła wyższa. Jeśli posty Bassy rzeczywiście będą wyświetlały się podwójnie, to wtedy je wykasuję/przeniosę wątek, wersja pojedyncza całkiem wystarcza.

Sabaoth - Wto Lis 16, 2004 11:26 pm

Cytat:
wersja pojedyncza całkiem wystarcza

Tak, a czasem to i nawet to jest za dużo :hihi:

Marcin - Sro Lis 17, 2004 12:01 am

Czuję, iż to chyba ja jestem sprawcą rego zamieszania. :hihi:
Sabaoth - Sro Lis 17, 2004 12:05 am

Marcin napisał/a:
Czuję, iż to chyba ja jestem sprawcą rego zamieszania. :hihi:

Czyżbyś się podsywal pod Bassę :%

Marcin - Sro Lis 17, 2004 12:13 am

Mission Impossible. :D
bassa - Sro Lis 17, 2004 1:29 am

No dobrze, juz dobrze- niech Moc bedzie z Wami.

(słyszałam dziś o ankietkach opracowanych dla pracoholików-okazuje sie,że metody badan wymyslono i własnie podjęto - w Gdańsku .Czyżby technikalia FDG tez były pod wrażeniem i starały sie o wynik ??)

Sabaoth - Sro Lis 17, 2004 9:27 am

Cytat:
ankietkach opracowanych dla pracoholików

Ja sobie wypraszam, nie jestem zadnym -holikiem :%

bassa - Sro Lis 17, 2004 3:02 pm

Hi hi ! Uderz w stól a...Miary i wagi sie odezwą ??? :OO
Ja pisałam tylko o pracowitym samodublowaniu się WAZNYCH postow :P , program jest pracoholik...
A, oczywiscie najwieksza i najbardziej pracochłonna strona Gdańska robi sie sama,Sabaoth tylko ja głaszcze po karku i szepcze do uszka miłe słowa wieczorami.

pumeks - Sro Lis 17, 2004 3:13 pm

Sabaoth napisał/a:
nie jestem zadnym -holikiem

To było trzech braci - hokeistów z CSRS :wink: : Zdeòek Holik, Jiøi Holik i Alko Holik.

Pietrucha - Pon Lip 24, 2006 12:15 pm

cześć!

mam problem z nieprzeczytanymi postami. Wyjechałem jakieś 10 dni temu i miałem ich ponad 500, tera zpo powrocie mam odznaczonych trochę ponad 300. Dość znacząca utrudnia mi to przeglądanie Forum. Ma ktoś podobne objawy?

seestrasse - Pon Lip 24, 2006 12:23 pm

ja nie mam :???: i nie było również żadnych znaczących "czyszczeń" :hmmm:
Pietrucha - Pon Lip 24, 2006 12:27 pm

kurcze, po kolejnym zalogowaniu np Twój post nie był odznaczony jako "nieprzeczytany"... Może Mikołaj coś poradzi
Sabaoth - Sob Sie 05, 2006 11:14 pm

Mam to samo :II Wiem, że nie czytałem postów w ciągu ostatnich 3 tygodni, a Forum tylko część zaznacza jako nieprzeczytane, inne z tego samego okresu nie są tak zaznaczone. Można się pogubić.
Mikołaj - Nie Sie 13, 2006 7:59 pm

właśnie, miałem podobnie - postów od ostatniej wizyty - 500, nieprzeczytanych - 300 :???:
Zdaje się, że nieprzeczytane posty po 30 dniach przestają być oznaczane jako nieprzeczytane... wynika to z tego, że dane o tym który z użykowników co już przeczytał zajmują baardzo dużo miejsca i tak to jest domyślnie ustawione.

Sabaoth - Nie Sie 13, 2006 8:16 pm

Cytat:
Zdaje się, że nieprzeczytane posty po 30 dniach przestają być oznaczane jako nieprzeczytane

To nie to Mikuś, ja nie czytałem Forum przez dni 20.

Mikołaj - Nie Sie 13, 2006 11:55 pm

:???:
Sabaoth - Pon Sie 14, 2006 3:38 pm

Poradziłem sobie, leciałem po datach :hihi:
Gdynka - Pią Lut 22, 2008 10:56 pm
Temat postu: Po nieobecności
Sabaoth napisał/a:
Cytat:
Zdaje się, że nieprzeczytane posty po 30 dniach przestają być oznaczane jako nieprzeczytane

To nie to Mikuś, ja nie czytałem Forum przez dni 20.

Niestety nadal tak jest, że nie wszystkie nieprzeczytane są w nieprzeczytanych.
Na szczęście w poszczególnych działach wątki są wg dat.

Sabaoth - Pią Lut 22, 2008 11:00 pm

Takie sytuacje zdarzają się przy długich przerwach w czytaniu forum.
pumeks - Czw Lut 28, 2008 3:24 pm

Ale chyba nie tylko, mam wrażenie że również w przypadku kiedy moderatorzy przenoszą posty między wątkami.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group