Dawny Gdańsk

Powitania... i pożegnania - Powroty

Adamdownunder - Wto Sie 09, 2016 1:05 pm
Temat postu: Powroty
Jestem już na naszym forum Dawny Gdańsk od kilku lat i jako sporadyczny członek widzę nowych użytkowników co do nas przychodzą i czasami nielicznych tych co od nas niestety odchodzą.
Trochę przykro, że tak się czasami zdarza i ubywają nam nasi aktywni członkowie. Nie jestem sędzią aby szukać winnych. Co do powodów waszego odejścia to nie mam zamiaru się tutaj dociekać bo na pewno były dla was osobiście istotne. Mi też się sporadycznie oberwało z różnych powodów, czasem z właściwych a czasami chyba nie.

Jak to powiadano? "Każda moneta ma dwie strony"

Myślę, że tak naprawdę najlepiej jest nam wszystkim napić się zimnej wody, dobrze przespać i zapomnieć o tych starych zwadach i problemach. Chciałem przy okazji przypomnieć wszystkim, że historia ciągle się zmienia i nikt do niej nie ma pełnego prawa. Wszyscy mamy za to prawo do swojej opinii ale przy tym samym nie musimy mieć zawsze racji. Nawet te największe autorytety i znani historycy czasami się mylą ale kto dużo pracuje i nie popełnia małych błędów. Nikt nie jest nieomylny i wszyscy je popełniamy nawet ja :roll: (szczególnie te ortograficzne, gramatyczne, merytoryczne itp. :biedactwo: ) Tak już niestety jest.

Mam wiec taki mały apel do tych byłych użytkowników co kiedyś od nas odeszli, a jeszcze odwiedzają nasze gdańskie tematy - napijcie się zimnej wody, dobrze wyśpijcie i wróćcie na ten wątek do powrotów w naszym forum. Nie ma co się gniewać a wasza wiedza na pewno wzbogaci te strony tematyczne.

Na pewno mile będziecie przyjęci przez większość obecnych użytkowników i zostaniecie już w gronie sympatyków Dawnego Gdańska na stałe. Ja cenie sobie wszystkie opinie i wypowiedzi

Do usłyszenia i czekam na wasze powroty. :heej:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group