Dawny Gdańsk

Zagadki - medal - odznaczenie

mariusz18 - Czw Sty 30, 2014 6:34 pm
Temat postu: medal - odznaczenie
Ciekawe czy ktoś wie co to jest? :dziadek: oryginał 100%
Dostojny Wieśniak - Pią Sty 31, 2014 1:58 am

To jest ciekawostka. :mrgreen:
mariusz18 - Pią Sty 31, 2014 3:02 am
Temat postu: medal - odznaczenie
Dodatkowe foto - tylna strona... Mysle ze gorna czesc jest ze srebra - oprocz agrafki -zapiecia .
Dostojny Wieśniak - Pią Sty 31, 2014 3:12 am

A tak na marginesie - ile dałeś albo ile chcesz dostać za ten unikat?
Dana - Pią Sty 31, 2014 11:29 am

:D Dostojny - mistrz sztuki handlowej i dyplomacji :roll:
Dostojny Wieśniak - Sob Lut 01, 2014 1:50 am

No na handlu, to ja się znam średnio. Dlatego moja ocena przedstawionego tego czegoś nie może być wiążąca. :arrow: Sam nie wydałbym na to złamanego grosza. :hmm:
Znam się trochę na fałszowaniu tego i owego. Z tego punktu widzenia – partactwo. Przed autorem jeszcze dłuuuga droga. Łatwiej dzisiaj zrobić doktorat niż posiąść wiedzę umożliwiającą zaistnienie na praktycznie zamkniętym, elitarnym rynku wpuszczania ludzi w kanał. :wink: Jeżeli zaś jest już taka potrzeba - politykę polecam. Dużo łatwiej zaistnieć. :P

Jak widać dyplomata też ze mnie żaden. :II

mariusz18 - Sob Lut 01, 2014 3:37 am

Po pierwsze nie mam zamiaru tego sprzedawac , a podriugie zadalem pytanie co to jest ?...a dokladnie - Ciekawe czy ktoś wie co to jest ? - Powinienes trzymac sie tematu a ty piszesz i piszesz i nic z tego nie wynika. Wymyslanie ze kopia itd. - nie wiem w jakim celu. Jak nie wiesz nic na ten temat to lepiej nic nie pisz....Pozdrawiam experta....
Dostojny Wieśniak - Nie Lut 02, 2014 1:12 am

Jaka tam kopia? Samo zestawienie elementów nie mających z sobą nic wspólnego, to fałszerstwo. W tym przypadku nieudolne. I to jest odpowiedź na Twoje pytanie. :P Czegoś mam wrażenie, że za pośrednictwem forum, od jakiegoś czasu, próbujesz autoryzować jakieś tam cudaczne pomysły. :wink:
Adamdownunder - Wto Lut 04, 2014 8:27 am

mariusz18 napisał/a:
Ciekawe czy ktoś wie co to jest? :dziadek: oryginał 100%

Jeśli wiesz na 100% że to orginał to nie powinieneś sie pytaś co to jest, tylko nam powinieneś troche sam wiecej o tym przedmiocie napisać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group