Dawny Gdańsk

Bla bla bla - Biega ktoś?

Mikołaj - Sob Maj 08, 2010 8:22 pm
Temat postu: Biega ktoś?
Biega ktoś z Was? Chodzi mi o zawody, dłuższe bieganie, treningi na nadmorskich alejkach, w trójmiejskich lasach, nie o bieganie do autobusu :wink: Dzisiaj był Bieg Europejski w Gdyni, jutro akcja Polska Biega, są wśród nas jacyś uczestnicy?
Jarek z Wrzeszcza - Sob Maj 08, 2010 8:31 pm

No ja zamierzam sobie pobiegać jak wrócę :wink:
Hochstriess - Sob Maj 08, 2010 9:24 pm

E tam bieganie. Zmęczyć się można. Nie lepiej wziąć taksówkę?
;-)

groszek - Sob Maj 08, 2010 11:22 pm

A jest taka całkiem miła i dobra i niedroga siłownia w Gdyni...uczęszczam regularnie :mrgreen: ..polecam...
Mikołaj - Nie Maj 09, 2010 12:09 am

wiem, że nie jest łatwo, ale spróbujcie proszę odpowiedzieć na zadane pytanie...
Sabaoth - Nie Maj 09, 2010 10:27 am

Biegać? Teraz? To chyba na biegówkach :hihi: A tak na serio, to ja jestem już za stary na bieganie, ja poruszam się krokiem bardziej statecznym.
ocsid - Nie Maj 09, 2010 12:58 pm

Ja biegam po 3-4km, ale znam Mikołaja, co biega z Wrzeszcza do Sopotu i z powrotem ;)
Ponury2 - Nie Maj 09, 2010 8:22 pm

Ja biegam. Uwielbiam - wyciszenie, kondycha itd. Szkoda że czasu już nie tak dużo co kiedyś...
pumeks - Czw Mar 17, 2011 8:37 am

Ciekawa inicjatywa wspomniana jest na portalu "Trójmiasto":
Cytat:
- Wielu biegaczy korzysta z pulsometrów z wbudowanym GPS-em. Po powrocie do domu można zobaczyć na ekranie komputera, którędy i z jaką prędkością się biegło. Tym razem, oprócz normalnego treningu, wybiegajmy napisy i rysunki zachęcające Gdynię do przywrócenia Grand Prix. Niech każdy wybiega coś ciekawego, a następnie podzieli się obrazkiem na naszym fecebookowym profilu - zachęca nasz czytelnik, pan Mikołaj.

Dając przykład innym, pomysłodawca strony "wybiegał" wirtualny napis "Gdynia biega".


Cytat:
Wirtualny napis wybiegany przez naszego czytelnika, pana Mikołaja.

(źródło: Niepewne losy gdyńskich biegów)

Coś ten napis wygląda na znajomy charakter pisma :hihi:

Mikołaj - Czw Mar 17, 2011 9:48 am

pumeks napisał/a:
Coś ten napis wygląda na znajomy charakter pisma

http://forum.dawnygdansk.pl/viewtopic.php?t=5421 :wink:

pumeks - Czw Mar 17, 2011 10:03 am

O pardon ;) wyszukiwarka naprowadziła mnie na niniejszy wątek, zamiast na tamten :D
bijouM - Czw Mar 17, 2011 5:55 pm

e tam... gdyby ktoś chciał pochodzić z kijkami .. wziąć z sobą aparat fotograficzny :lol:
Sbigneus - Pią Mar 18, 2011 12:41 pm

albo "aparat komórkowy"..... :haha:
Mikołaj - Pon Cze 27, 2011 4:08 pm

pumeks napisał/a:
Ciekawa inicjatywa wspomniana jest na portalu "Trójmiasto"

efekty inicjatywy zaskoczyły nawet samego inicjatora :D
- powstał świetnie funkcjonujący profil na FB http://www.facebook.com/GdyniaBiega skupiający gdyńskich i nie tylko gdyńskich biegaczy
- ruszył dziś nazwijmy to blog o bieganiu na Trojmiasto.pl, polecam pierwszy tekst :arrow: TrójMiejskie bieganie

No i wypada wspomnieć, że po odwołaniu pierwszego biegu z cyklu GPX Gdyni reszta już się odbyła, Nocny Bieg Świętojański był wielkim sukcesem frekwencyjno/organizacyjno/sportowym, życiówki sie sypały jedna za drugą.

PiotrSt. - Czw Lip 21, 2011 11:37 pm
Temat postu: tak ma być
i bardzo dobrze, biegać biegać ludzie biegać...
Hochstriess - Nie Lip 24, 2011 11:17 am

Gdańsk Leży na Szezlongu i pozdrawia biegających :-)
discus - Pią Sty 18, 2019 11:41 am

Dla aktywnych i poszukujących różnych form oddania hołdu odbędzie się Bieg Pamięci Pawła Adamowicza.
Mikołaj - Pon Lis 30, 2020 10:59 pm

Ja nie przestałem, ale przeniosłem się do lasów. Bardzo polecam.
Mikołaj - Pon Lis 30, 2020 10:59 pm

Ja nie przestałem, ale przeniosłem się do lasów. Bardzo polecam.
Dieter - Czw Gru 17, 2020 6:45 pm

Moj syn Gregor biega dlugie dystansy. Teraz ma 37 lat. 1,5 roku temu biegl Maraton w Hamburgu.
Zajal tam 1.300 i cos miejsce w 3:10 h.
Teraz jest wszystko odmowione i przelozone. :skolowany:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group