Dawny Gdańsk

Sprawy techniczne - 1000 nieprzeczytanych postów

Pietrucha - Pon Sie 25, 2008 7:34 pm
Temat postu: 1000 nieprzeczytanych postów
heja, jak sie uzbiera 1000 nieprzeczytanych postów, kasuje się odznaczenie... jak to nie stanowi problemu to mam prośbe aby troche zwiększyc ta liczbe.
Mikołaj - Czw Sie 28, 2008 7:03 pm

zwiększone do 2000 :D
moder111de - Sob Wrz 06, 2008 6:59 pm

Mikołaj napisał/a:
zwiększone do 2000 :D


Mili Panie & Panowie,
o co chodzi z tymi nieczytanymi postami? Troche mnie mrozi kiedy dostaje wiadomosci, ze mi sie redukuje, kasuje, limituje, cos tam wyznacza, wyrzuca, pozostawia warunkowo, i w ogole mniej lub bardziej lekko zmusza do czegos. Dzieje sie to na ogol pod nieobecnosc, wiec dodatkowy element zaskoczenia zmienia sie w zlosc.
Przez ostatnie cztery miesiace zrobilem ze 20tys kilometrow po Azji i Europie, nawet klucz od moich drzwi zardzewial jakby, w internecie bylem prawie wylacznie sluzbowo.
Jasne, jesli trzeba skasowac posty, to trudno. I tak zagladam wylacznie tam, gdzie sa obrazki, kiedy musze uspokoic chciawe bycia tam, a nie tu...

Od paru dni "jezdze" w starych mapach Gdanska i okolic. Fajnie widziec mape z czasow, kiedy moj Ojciec, jako chlopak biegal sobie po nieistniejacych dzis ulicach.

Zeby jeszcze ktos pamietal gdzie wokol politechniki byly w latach 30 bierstuby, w ktorych polscy i niemieccy studenci "wymieniali sobie swiatopoglady" konczace sie czesto bijatyka?

pozdrawiam serdecznie

danziger - Wto Wrz 09, 2008 4:08 pm

moder111de napisał/a:
o co chodzi z tymi nieczytanymi postami?

Dla wygody użytkownika system zaznacza mu, których postów jeszcze nie czytał (czyli nie wyświetlił na monitorze :) ). Jednak w momencie gdy tych nieprzeczytanych postów jest ponad 2000 system kasuje tę informację. Ale same posty nie znikają, można je przeczytać, jedynie nie będą oznaczone jako nieprzeczytane.

Zdzislaw - Wto Wrz 09, 2008 5:50 pm

Mikołaju, nie chcę dodawać nowego topica, ale cały Download nie sztymuje.....

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group