Dawny Gdańsk

Sprawy techniczne - Pytanie do Administratora

Dostojny Wieśniak - Pon Gru 10, 2007 7:49 pm
Temat postu: Pytanie do Administratora
Witam.

Mam pytanie do Administratora.

Z jakiego powodu usunięto z wątku "Zagadka Żuławska" moją odpowiedź na insynuacje "Nad Stawem"?

Pozdrawiam

nad stawem - Pon Gru 10, 2007 9:10 pm
Temat postu: Re: Pytanie do Administratora
Dostojny Wieśniak napisał/a:
Witam.

Mam pytanie do Administratora.

Z jakiego powodu usunięto z wątku "Zagadka Żuławska" moją odpowiedź na insynuacje "Nad Stawem"?

Pozdrawiam


nawet nie zauwazylem .
ale przecie wcale sie nie gniewalem . :D

Dostojny Wieśniak - Pon Gru 10, 2007 10:09 pm

Fajnie. :P
Mikołaj - Pon Gru 10, 2007 11:19 pm

jakem administrator, nic o tym nie wiem

zwyczajowo wywalamy wypowiedzi niekulturalne lub "zboczone", choć te ostatnie często lądują w blabla

Dostojny Wieśniak - Pon Gru 10, 2007 11:59 pm

Cytat:
zwyczajowo wywalamy wypowiedzi niekulturalne lub "zboczone", choć te ostatnie często lądują w blabla


Witam.
Dzięki. Próbowałem się grzecznie bronić przed pomówieniami o kradzież. Widać nie wyszło.

Pozdrawiam.

rychu40 - Sro Sty 09, 2008 9:13 pm

Mikołaj napisał/a:
zwyczajowo wywalamy wypowiedzi niekulturalne lub "zboczone", choć te ostatnie często lądują w blabla

Czy przeniesienie moich postów noworocznych było z powodu że "zboczone" czy "nie kulturalne". 8O
Czy Bla bla bla to jakaś ośla ławka na forum. Jakieś dyby czy coś w tym rodzaju. Może jest jakaś inna cecha tego tematu, nieznana mi. Opowieść była ciekawa o Czarnych Huzarach i czarnym humorze.

seestrasse - Sro Sty 09, 2008 10:38 pm

rychu40 napisał/a:
Czy Bla bla bla to jakaś ośla ławka na forum. Jakieś dyby czy coś w tym rodzaju
wręcz przeciwnie :mrug:
villaoliva - Czw Sty 10, 2008 12:19 am

To ja przeniosłem Rychu. :D

Po prostu stwierdziłem, że nie wypada by ślady naszej imprezy sylwestrowej :party: były w zagadce Krzysztofa.

Poczytaj wątki bla bla. Jest tam sporo dobrych tekstów. I niezłe towarzystwo.
Każdy z nas wniósł tam "coś" od siebie.... tylko nie zawsze związane z tematem forum. :hihi:

rychu40 - Czw Sty 10, 2008 2:01 am

Przypadkowo przeczytałem informację Mikołaja i teraz wiem że to są posty które zboczyły i nie pasują do tematu. To przeniesienie od razu odkryłem i nie miałem zastrzeżeń.
Uboczną zaletą mojego postu było to że wreszcie zniknęło "ostrzeżenie dla Parker" na stronie głównej.:D

Dostojny Wieśniak - Czw Sty 10, 2008 3:21 am

Cześć Rychu 40.

A nawet gdyby dyby czy ośla ławka, to co? Nie ważne gdzie to siedzisz, ale w jakim towarzystwie. :wink: Lepsi ode mnie tu trafiali, to sobie pozwalam. :P

Pozdrawiam.

rychu40 - Czw Sty 10, 2008 2:38 pm

Cytat:
Nie ważne gdzie to siedzisz, ale w jakim towarzystwie

Zdecydowanie wolę w piekle. W Sylwestra gdy większość balowała to była sympatyczna dysputa i życzenia OK. Pozdrawiam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group