Dawny Gdańsk

Powitania... i pożegnania - Do zobaczenia...

hudyjan - Wto Wrz 12, 2006 9:33 pm

A ja Was nie witam, lecz tymczasowo(?) żegnam. Jutro jadę na operację wymiany aorty piersiowej i brzusznej do Holandii, bo w Polsce jeszcze takich sztuczek nie robią. Mam wadę wrodzoną tkanki łącznej - zespół Marfana. Dlatego właśnie jestem "hudy", prawie szkielet.
Pragnę serdecznie podziękowac wszystkim Rodakom za sumienne płacenie podatków, bo dzięki Wam nie muszę sam płacic tych 40 tysięcy euro. Jeżeli po operacji będę miał dostęp do internetu i wystarczająco dużo sił, to się odezwę.
Operacja jest 20 września, proszę więc chętnych o Zdrowaśkę, zwłaszcza w tym dniu.
Jak się uda - odezwę się na pewno, jak nie - odezwie się żona.
Pozdrawiam :co_jest:
Marcin

Sabaoth - Wto Wrz 12, 2006 9:38 pm

Będziemy trzymać kciuki (chociaż wtedy trudniej się pisze na klawiaturze). Powodzenia.
Mikołaj - Wto Wrz 12, 2006 9:40 pm

Będziemy trzymać kciuki, życzę, żeby wszystko się szybko i szczęśliwie zakończyło.
:kumple:

Marcin - Wto Wrz 12, 2006 9:43 pm

Powodzenia!!! Będziemy trzymać kciuki i wracaj (zdrów) jak najszybciej... :D
Strach - Wto Wrz 12, 2006 9:47 pm

Trzymaj się, powodzenia.
seestrasse - Wto Wrz 12, 2006 10:15 pm

nie daj się Marcin... :ok: :ok: :ok:
villaoliva - Wto Wrz 12, 2006 11:12 pm

Życzę Ci żebyś po powrocie nie był już chudy :D
Trzymamy kciuki :ok:

roland - Sro Wrz 13, 2006 6:03 am

Trzymaj się i wracaj szcęśliwie.
danziger - Sro Wrz 13, 2006 11:42 am

Staropolskie good luck!!! :ok:
Anna B. - Sro Wrz 13, 2006 6:48 pm

Trzymam kciuki za pomyślne przeprowadzenie operacji i szybki powrót do zdrowia.Powodzenia
kwidzin - Sro Wrz 13, 2006 6:52 pm

Trzymamy kciuki! Jak już będzie po wszystkim to walniemy tę umówioną "lufę" :D
Zdzislaw - Sro Wrz 13, 2006 11:13 pm

hudyjan napisał/a:
A ja Was nie witam, lecz tymczasowo(?) żegnam. Jutro jadę na operację wymiany aorty piersiowej i brzusznej do Holandii, bo w Polsce jeszcze takich sztuczek nie robią. Mam wadę wrodzoną tkanki łącznej - zespół Marfana. Dlatego właśnie jestem "hudy", prawie szkielet.
Pragnę serdecznie podziękowac wszystkim Rodakom za sumienne płacenie podatków, bo dzięki Wam nie muszę sam płacic tych 40 tysięcy euro. Jeżeli po operacji będę miał dostęp do internetu i wystarczająco dużo sił, to się odezwę.
Operacja jest 20 września, proszę więc chętnych o Zdrowaśkę, zwłaszcza w tym dniu.
Jak się uda - odezwę się na pewno, jak nie - odezwie się żona.
Pozdrawiam :co_jest:
Marcin


Nawet nie wiesz jak mocno zaciskam palce..... mam nadzieję (co tam nadzieje) ... ma pewność, że sie sam do nas odezwiesz.... Pozdrawiam Ciebie serdecznie i wracaj natentychmiast..... :co_jest:

Gdaaanszczanka - Pią Wrz 15, 2006 12:07 am

hudyjan napisał/a:

Operacja jest 20 września, proszę więc chętnych o Zdrowaśkę, zwłaszcza w tym dniu.


:love: Masz to jak w banku, a odsetki do wypłaty po Twoim powrocie...
"do zobaczenia"

Gdynka - Sro Wrz 20, 2006 7:59 am

hudyjan napisał/a:
A ja Was nie witam, lecz tymczasowo(?) żegnam. Jutro jadę na operację wymiany aorty piersiowej i brzusznej do Holandii, bo w Polsce jeszcze takich sztuczek nie robią. Mam wadę wrodzoną tkanki łącznej - zespół Marfana. Dlatego właśnie jestem "hudy", prawie szkielet.
Pragnę serdecznie podziękowac wszystkim Rodakom za sumienne płacenie podatków, bo dzięki Wam nie muszę sam płacic tych 40 tysięcy euro. Jeżeli po operacji będę miał dostęp do internetu i wystarczająco dużo sił, to się odezwę.
Operacja jest 20 września, proszę więc chętnych o Zdrowaśkę, zwłaszcza w tym dniu.
Jak się uda - odezwę się na pewno, jak nie - odezwie się żona.
Pozdrawiam :co_jest:
Marcin

Pamiętajcie, że to DZIŚ!!! A zatem odmawiamy Zdrowaśki, trzymamy kciuki :ok: i piszemy jedną ręką, ciepło myślimy itd.
Hudyjanie czekamy tutaj na Ciebie! :co_jest: :co_jest: :co_jest:

hudyjan - Czw Wrz 21, 2006 9:54 am

Hudyjan zyje, operacja sie udala. Dzisiaj prawdopodobnie go wybudza, lekarze sa zadowleni z jego stanu zdrowia. Dziekuje za dobre mysli i zdrowaski. Pozdrawiam Agnieszka :D
gargoyle dfl - Czw Wrz 21, 2006 9:56 am

:== :==
seestrasse - Czw Wrz 21, 2006 10:34 am

:hurra:
Gdynka - Czw Wrz 21, 2006 11:05 am

:==
:hurra:
:co_jest:

jayms - Czw Wrz 21, 2006 11:35 am

Hudemujanowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia i na forum.Będzie dobrze! :D
Anna B. - Czw Wrz 21, 2006 3:42 pm

:== :== :== :== :==
danziger - Pią Wrz 22, 2006 8:16 am

:ok: No to wspaniale. Hudemujanowi szybkiej rehabilitacji życzę. No i witaj Agnieszko :)
:co_jest:

Marcin - Pią Wrz 22, 2006 8:51 am

:== :hurra: :co_jest:
"Ja wiedziałem, że tak będzie..." :D i wracaj szybko na FDG łono... :ok:

kwidzin - Pią Wrz 22, 2006 9:18 am

:== :== :==
Agnieszko i Hudyjanie, to doskonała wiadomość! Jeszcze tyle "znalezisk" czeka na Olszynce...

Gdaaanszczanka - Pią Wrz 22, 2006 12:21 pm

:party: :impr: :D Hura, chyba musisz zmienić nick...
grzechuu - Pią Wrz 22, 2006 12:32 pm

:== :co_jest: :==
rispetto - Pią Wrz 22, 2006 2:24 pm

Dopiero teraz przeczytałem ten wątek i :== :hurra: . Jak najwięcej takich dobrych wiadomości! Dużo zdrowia życzę :co_jest:
Zdzislaw - Sob Wrz 23, 2006 7:26 pm

Ja ten wątek przeczytałem jeszcze później niż rispetto, ale równie jak wsztscy powyżej sie cieszę..... :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:
Hochstriess - Sob Wrz 23, 2006 8:29 pm

A ja sie beztrosko wakacjowalam... Ciesze sie z dobrych wiesci i zycze szybkiego powrotu do pełni sił :love:
A gdzie w Holandii? Moze podskoczylabym odwiedzic :)

hudyjan - Nie Wrz 24, 2006 12:27 pm

Hudyjan lezy w szpitalu St. Antonius w Nieuwegein, 10-15km od Utrechtu.
Tak poza tym jest jeszcze bardzo slaby i malo kontaktowy. Zbiera sie mu woda w plucach i w wyniku tego jest natleniany przez specjalna maske.
Ciezko jest mi tu samej, poniewaz nie mam sie do kogo odezwac, a Jaska moge tylko poglaskac po lapce.
Pozdrawiam Agnieszka

kwidzin - Nie Wrz 24, 2006 2:36 pm

Trzymaj się Agnieszko. Może nie ma nas tam cialem, ale na pewno jesteśmy z Wami duchem. :co_jest:
żółtoskrzydły - Wto Paź 03, 2006 9:34 am

A co słychać u Hudegojana ??
Hochstriess - Wto Paź 03, 2006 11:20 am

Ja troche wiem. Po operacji, o tym o czym pisala jego zona Agnieszka,przyplatala sie jakas bakteria.Lekarze ja namierzyli i podawali odpowiedni antybiotyk.Pluca okazaly sie za slabe,wiec go ponownie zaintubowano i utrzymuje sie go w stanie spiaczki,zeby latwiej doszedl do siebie i nie odczuwal bolu.
Informacja z wczoraj: Jego stan sie stabilizuje,wedlug slow pielegniarki czas krytyczny minał.Jest kontaktowy, rozumie,nie przesypia calego dnia,zaczal dobrze oddychac i jest szansa na oddychanie bez wspomagania.
Nie kibicowal Kubicy (a bardzo,bardzo chcial),wiec jak mu sie pojechalo kazdy wie;-)

Anna B. - Sro Paź 04, 2006 8:23 am

Trzymam kciuki za szybki powód Hudegojana do zdrowia.
A Agnieszce dużo siły.Pozdrowienia dla Nich obojga.

Hochstriess - Czw Paź 05, 2006 2:12 pm
Temat postu: Dobre wiesci
z wczoraj: " Dzis jest kolejny wspanialy dzien. Jasiu zostal odlaczony od rury wspomagajacej oddychanie, a tym samym nie podaja mu srodek na uspienie. Jest przytomny, troche mowi, rusza prawa reka i noga i oczywiscie chce wracac do domu.
Dziekuje Wam za zdrowaski, napewno sie przydaly.
Pozrawiam Agnieszka "

:-)

żółtoskrzydły - Pią Paź 06, 2006 9:30 pm

Kurcze, teraz dopiero pojalem powage problemu Hudegojana. Wszak mija prawie 3 tygodnie od operacji, a On dopiero w miare samodzielnie oddycha. Mialem w "rodzinie" kila przypdkow powaznych interwencji medycznych i ich uczestnicy na dlugo zapamietali jedynie "ta cholerna rure w gardle". Tym bardziej "respect" dla Hudegojana. No ale nie ma sie czemu dziwic, wszak to chlopak z GDANSKA.

Pieknie to okreslil Hudyjan, przynajmniej wiem, w jakim celu rzetelnie place podatki. I na TAKIE cele placic ich niemam najmniejszych oporow.

hudyjan - Nie Paź 08, 2006 1:55 pm

Witajcie. To jeszcze niestety nie Jasio, ale jego zona. O maly wlos brakowalo a sam by do Was cos napisal, ale odgornie nie dostal na to zgody.
W piatek z intensywnej terapii zostal przeniesiony na normalny oddzial. Jest jeszcze slaby, ale z kazdym dniem nabiera wiecej sil, wiecej je, nie jest juz podlaczony do zadnych aparatow.
Mam nadzieje, ze jutro lub po jutrze sam cos wystuka. Dziekuje za wszystko i pozdrawiam Agnieszka :D :co_jest: :co_jest: :co_jest:

Anna B. - Nie Paź 08, 2006 2:36 pm

:== :hurra: :== :hurra: :== :hurra: :== :hurra:
Hochstriess - Nie Paź 08, 2006 2:44 pm

To fantastyczna wiadomosc:-) Bedziemy czekac!
Mikołaj - Nie Paź 08, 2006 2:54 pm

czekamy czekamy! :braawo:
jayms - Nie Paź 08, 2006 5:21 pm

:== Najważniejsze,że zdrowieje. :==
hudyjan - Czw Paź 19, 2006 7:04 pm

Witam wszystkich juz osobiscie.
Dzieki za pamiec, zdrowaski i wszystko. Aga mi przekazywala wszystkie wiadomosci i pozdrowienia, jak tylko bylem przytomny oczywiscie. Nie macie pojecia jakie filmy sobie czlowiek wkreca kiedy lezy ponad dwa tygodnie bez rozumu. Nie wiedzialem juz na jakim swiecie jestem :hmmm: .
Pisze dopiero dzis bo dopiero od 4 dni jestem na nogach, a poza tym tu internet czasem nie laczy z forum. Wychodze chyba w sobote, brat po mnie i Agnieszke przyjedzie. Jest tylko warunek - musze przy lekarzu wejsc jedno pietro po schodach, co przy mojej obecnej kondycji jest naprawde nie lada wyczynem :P . Na szczescie w Gdansku mieszkamy w domku parterowym i sa tylko trzy stopnie.
Pozdrawiam
Hudyjan

jayms - Czw Paź 19, 2006 7:47 pm

:== Będzie dobrze!Trzymaj się i wracaj jak najszybciej do zdrowia! :D
Mikołaj - Czw Paź 19, 2006 7:51 pm

świetne wiadomości, wracaj do zdrowia! :D
Hochstriess - Czw Paź 19, 2006 8:58 pm

Bardzo sie ciesze:-) Szybkiego powrotu do pelni sil zycze:-)
kwidzin - Pią Paź 20, 2006 6:13 am

Będzie dobrze, teraz to już górki. :D :==
seestrasse - Pią Paź 20, 2006 10:50 am

cudownie, hudyjanku :D szybko nabieraj sił! :==
knovak - Pią Paź 20, 2006 12:16 pm

Zdrowiej szybko i przybywaj!!!
hudyjan - Pią Paź 27, 2006 5:21 pm

Jestem już w domu!!!
Polska kuchnia jest najlepsza na świecie, apetyt mi się potroił. Z kondycją krucho, zwłaszcza, że nie mogę wychodzic z domu jeszcze przez tydzień.
Ale nadal mogę życ z moimi bliskimi w moim małym domku w ukochanym mieście.
Dziękuję Wam za wszystko.
Pozdrawiam
Hudyjan - Marcin Januszewski

seestrasse - Pią Paź 27, 2006 5:25 pm

:hurra:
fritzek - Pią Paź 27, 2006 5:28 pm

Hej hudyjanie.
Nie znamy się, bo zawitałeś na FDG w czasie mojej absencji. Cieszę się, że operacja się udała. Trzymam kciuki za Ciebie :D
Frysia

danziger - Pią Paź 27, 2006 5:39 pm

:co_jest: Witaj w domu! :D
kwidzin - Pią Paź 27, 2006 10:39 pm

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Będzie dobrze! :co_jest:
jayms - Sob Paź 28, 2006 2:49 pm

:== Witaj i zdrowiej,zdrowiej,zdrowiej... :==
Mikołaj - Wto Gru 05, 2006 2:19 pm

Hudyjanie, jak tam zdrowie?
Zdzislaw - Czw Gru 07, 2006 12:18 am

Hudyjanie, najserdeczniej pozdrawiam i cieszę sie ze jestes :D
rispetto - Czw Gru 07, 2006 9:34 am

Wreszcie jakieś pozytywne wieści wśród tej bryndzy naokoło :== Zdrowiej jak najszybciej :hurra:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group