Dawny Gdańsk

Powitania... i pożegnania - Witam ze Sztokholmu

Sabaoth - Pią Kwi 23, 2004 12:46 pm
Temat postu: Witam ze Sztokholmu
Pozdrawiam wszystkich milosnikow Gdanska.

No i zdecydowalem sie przylaczyc do Forum(owiczow). Do tej pory dzialalem raczej jako wolny strzelec.

Mikołaj - Pią Kwi 23, 2004 1:38 pm

Witam serdecznie! Gratuluję strony!
Co sie stało, że pozdrawiasz aż ze Sztokholmu?

Petelka - Pią Kwi 23, 2004 2:00 pm

Ja też witam i pozdrawiam. :) Zawsze z przyjemnością i ciekawością zaglądałam na Twoją stronkę, posiłkując się choćby nazwami ulic. :D
Marcin - Pią Kwi 23, 2004 2:14 pm

Również witam serdecznie i gratuluję fajnej strony. :D
Marek Z - Pią Kwi 23, 2004 2:25 pm

Witaj Nowy Forumowiczu... :-) Pozdrawiam serdecznie z Gdańska.
pumeks - Pią Kwi 23, 2004 2:33 pm

To ja też witam w tym miejscu :D (poprzednio zrozumiałem, że w tym wątku gości ma witać tylko Gruen ;), i swoje powitanie napisałem na ShoutBoxie). Aha, i wszystkiego najlepszego w dniu imienin :mrgreen:
Maciek - Pią Kwi 23, 2004 2:34 pm

Ja również witam serdecznie !
Dla mnie Twoja strona należy do stron "kultowych" :D

Maciek - Pią Kwi 23, 2004 2:36 pm

Cytat:
(poprzednio zrozumiałem, że w tym wątku gości ma witać tylko Gruen

I dobrze zrozumiałeś ,ale tak znamienitego gościa każdy chce przywitać osobiście :D

Marcin - Pią Kwi 23, 2004 2:51 pm

pumeks napisał/a:
poprzednio zrozumiałem, że w tym wątku gości ma witać tylko Gruen

Tak, bo myśleliśmy, że nowi użytkownicy będą się witać w wątku Witamy nowych użytkowników!. Ale jeśli Sabaoth zdecydował się powitać w zupełnie nowym wątku to nie wypada nie odpowiedzieć osobiiście. :)

Kasia_57 - Pią Kwi 23, 2004 4:57 pm

Chyba zacvznę zbierać WAsze autografy!!! Co za Wspaniałe Towarzystwo!!!
Cieszę się, że Sabaoth się "zmaterializował". Bardzo sie cieszę!!!

lucy - Pią Kwi 23, 2004 5:13 pm

I ja tez sie cieszę:)) :D Stronkę znamy wszyscy, jest super :D
Marek Z - Pią Kwi 23, 2004 6:05 pm

:shock: Qrde mol, jak się kobitki ucieszyły ! :wink: :wink:
Grün - Pią Kwi 23, 2004 6:42 pm

No to skoro już wszyscy Cię powitali, to pozwól, że i ja przywitam Cię w imieniu Senatu i Studentów Akademii Rzygaczy. Bardzo nam miło, że zechciałeś do nas dołączyć.
Pietrucha - Pią Kwi 23, 2004 8:48 pm

Cytat:
No to skoro już wszyscy Cię powitali


Nie wszyscy, ja również witam serdecznie :D

Sabaoth - Pią Kwi 23, 2004 9:13 pm

Serdecznie dziekuje za wszystkie powitania (i za zyczenia imienionowe). Chetnie odpowiem na pytania. Po pierwsze, dlaczego ze Sztokholmu, los rzucil mnie do Szwecji, pisze doktorat na Uniwersytecie Sztokholmskim i Soedertoerns hoegskola: www.sh.se/beegs/

Uprzedze nastepne pytanie: nie pisze doktoratu z historii Gdanska tylko z teorii organizacji i ekonomii.

Stronka (jak pewnie wiecie) istnieje od dawna (dokladnie od 1997 r.) i wciaz sie rozwija, chociaz ostatnio dynamika (w zwiazku z nawalem innych prac) troche spadla. Postaram sie na forum informowac o wiekszych zmianach (na razie planuje wirtualna wycieczke po starym Wrzeszczu).

Gdyby ktos chcial sie ze mna skontaktowac, to oprocz GG moze sobie pogadac przez Skype (moj nick: wojtekasia) tylko wczesniej prosze wyslac mi swoj nick (ograniczylem kontakty tylko do znajomych z mojej listy).

Jeszcze raz wszystkim dziekuje i pozdrawiam.

Mikołaj - Nie Kwi 25, 2004 12:41 pm

Posty dotyczace mapy w ramach porządków przeniosłem tutaj czyli do działu poszukuję/mam/oddam
Sabaoth - Sob Kwi 23, 2005 10:46 am

Pozdrawiam Wszystkich rocznicowo :mrgreen:
Marcin - Sob Kwi 23, 2005 11:33 am

Fajnie, że jesteś z nami (od roku). :mrgreen:
Sabaoth - Sob Kwi 23, 2005 11:34 am

Z wzajemnością :^^
Sabaoth - Sob Mar 22, 2008 1:40 am

Minęły prawie cztery lata mojej obecności na forum. W tym czasie przewinęło się przez nie wiele osób, niektóre zawitały na chwilę, inne zostały na dłużej. W końcu i na mnie nadszedł czas.

Ostatnimi czasy forum bardzo się zmieniło, coraz mniej w nim dawnego Gdańska coraz więcej tematyki rodem z forów dzielnicowych (nie obrażając ich). Poza tym, nie jestem tu już mile widziany, o czym świadczą zarówno dawne dyskusje: o mieszaniu z błotem, pouczaniu innych i poprawianiu proporcji jak i ostatnie zmiany w zasadach moderowania dyskusji na forum. Mam nadzieję, że moja nieobecność wpłynie pozytywnie na poziom dyskusji i przyczyni się do dynamicznego rozwoju forum. Do zobaczenia gdzie indziej.

Sabaoth - Wto Kwi 23, 2013 6:16 pm

Dzisiaj mija 9 rocznica mojej obecności na Forum. Szmat czasu i mnóstwo cytrynowa siła, przepraszam, super informacji!
danziger - Wto Kwi 23, 2013 9:06 pm

:ok:
Mikołaj - Sro Kwi 24, 2013 12:27 am

Cytat:
Wizyt: 8537 Łączny czas wizyt Godzin: 196,8

ale ten czas to chyba zaniżony... :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group