Dawny Gdańsk

Na papierze, ekranie i w Mieście - Prasówka by DarioB

DarioB - Sob Lut 12, 2005 9:02 pm
Temat postu: Prasówka by DarioB
Jako że nie wszyscy mają dostęp do prasy lokalnej a czasem można trafić tam na coś ciekawego postanowiłem skanować ciekawsze (wg mnie) artykuły i wrzucać do jednej galerii:
Prasówka By DarioB

Oczywiście na bierząco będę uzupełniał. Jak ktoś chce dorzucić coś swojego proszę o podsyłanie a dodam :)

Wrzeszczak - Nie Lut 13, 2005 11:14 am

Duze dzieki Dario - dla mnie jak znalazl - de puta madre!

Z wielkim smutkiem przeczytalem artykul o Peterze Konfederacie. Obok Parasolnika i Georga Canady, pani Gizeli, najbarwniejszej sopockiej postaci. I najbardziej tragicznej. Widocznie nie pasowal do szmirowatego odnowionego Ula i mazowieckiej slomy wystajacej z butow. Z calego serca zycze mu powrotu na Monciak (ktory i tak juz nie ten) - a jesli mu sie to nie uda (niestety, tak sadze ) i tak pozostanie w pamieci o naszej mlodosci ( ostatni raz widzialem go chyba w polowie lat osiemdziesiatych ).

Marek Z - Nie Lut 13, 2005 2:13 pm

Cytat:
postanowiłem skanować ciekawsze (wg mnie) artykuły i wrzucać do jednej galerii:

Dario, świetny pomysł. Rzeczywiście na codzień trudno czytać wszystkie gazety.
Osobiście się reflektuję, że będę podsyłał artykuły, których jeszcze tu nie ma. Do wszystkich apeluję, aby czynili to samo. Może powstanie z czasem swoiste archiwum tematów nas interesujących ?
Dario, powiedz tylko jak powiększyć artykuł do wielkości czytalnej.

danziger - Nie Lut 13, 2005 2:53 pm

Wrzeszczak napisał/a:
Duze dzieki Dario - dla mnie jak znalazl - de puta madre!

Z wielkim smutkiem przeczytalem artykul o Peterze Konfederacie. Obok Parasolnika i Georga Canady, pani Gizeli, najbarwniejszej sopockiej postaci. I najbardziej tragicznej. Widocznie nie pasowal do szmirowatego odnowionego Ula i mazowieckiej slomy wystajacej z butow. Z calego serca zycze mu powrotu na Monciak (ktory i tak juz nie ten) - a jesli mu sie to nie uda (niestety, tak sadze ) i tak pozostanie w pamieci o naszej mlodosci ( ostatni raz widzialem go chyba w polowie lat osiemdziesiatych ).

Co do Petera, to o ile pamiętam pojawiał się na Monciaku (acz rzadko) jeszcze w latach 90tych........

DarioB - Nie Lut 13, 2005 6:43 pm

Cytat:
io, powiedz tylko jak powiększyć artykuł do wielkości czytalnej.

Nic prostszego :)
Wystarczy kliknać na dany artykuł (tak samo jak ze zdjęciami). Otworzy się wtedy nowe okienko z artykułem, pod któym będzie tekst View Original Image. I to jest najważniejszy przycisk :) Klikamy i czekamy na efekt :)

Marek Z - Nie Lut 13, 2005 6:49 pm

Łeee.. dalej nic nie widać. Artykuł robi się większy i jak się wgra cały, wraca do swojej pierwotnej wielkości i... figa z czytania. :II
Mikołaj - Nie Lut 13, 2005 6:53 pm

Marek, jeśli zmniejsza Ci się automatycznie, to nie wina strony tylko Twojej przegladarki. najedź myszką na prawy dolny róg i kliknij na taki znaczek ze strzałkami, który powinien się pojawić. A jak nie, to po prostu zapisz jpga i obejrzyj sobie w programie graficznym.
Marek Z - Nie Lut 13, 2005 7:00 pm

Cytat:
Marek, jeśli zmniejsza Ci się automatycznie

Nie tylko mnie się zmniejsza automatycznie... :% :D
Znaczek ze strzałkami działa, dzięki :==

Barabasz - Nie Lut 13, 2005 7:19 pm

Dobry pomysł z tą prasówką :==
DarioB - Pon Mar 07, 2005 4:29 pm

Dodałem 2 nowe artykuły. Jak coś macie to podsyłajcie wrzucę i udostępnimy innym.
mat - Wto Mar 08, 2005 4:51 pm

Chyba nie muszę dodawać ze pomysł jest dobry :D .
doldar - Nie Cze 22, 2014 10:13 am

Zapraszam do lektury mego piątkowego artykułu zamieszczonego w "Echu Pruszcza" nt. nieznanego bliżej epizodu z życia Żuław Gdańskich i Gdańska dotyczącego przemarszu ewangelików z Salzburga deportowanych do Królewca.
doldar - Wto Cze 24, 2014 12:01 pm
Temat postu: Artykuł
Dopiero dostałem
doldar - Pon Lip 07, 2014 11:52 am

I jeszcze najnowszy
doldar - Pią Lis 28, 2014 4:36 pm

Zapraszam do lektury
doldar - Wto Gru 23, 2014 12:29 pm

I jeszcze raz zapraszam do lektury
doldar - Sro Mar 25, 2015 12:15 pm

Ukazał się 1. numer biuletynu informacyjnego gminy Trąbki Wielkie
doldar - Czw Kwi 30, 2015 1:07 pm

Posłowie wydanego ostatnio Domachowa i jego historii
Miro - Czw Kwi 30, 2015 1:27 pm

Tylko pozazdrościć aktywności.
Może z kolejki do kolejnej publikacji nie zostaną wypchnięte Gross i Klein Walddorf.

Miro

doldar - Pon Maj 04, 2015 7:39 pm

Niestety nie moje klimaty. Tylko powiat gdański i kartuski. A co do aktywności, to tylko tak wygląda. To są zaległości wydawnicze. Na wydanie czeka się latami.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group