Dawny Gdańsk

Sprawy techniczne - Galeria avatarów - zagadki i konkurs piękności

Mikołaj - Sro Sty 19, 2005 6:43 pm
Temat postu: Galeria avatarów - zagadki i konkurs piękności
Uprasza się szanownych Forumowiczów, aby wykorzystując prywatne zbiory wzbogacili naszą galerię avatarów swymi eksponatami.
Nadając im nazwę proszę w pierwszej kolejności wpisać swą godność.

Polecam Panstwa uwadze możliwość oceniania prezentowanych dzieł - wybierzmy najurodziwszy z avatarów!
Możecie Państwo również sprawdzić swą pamięć odgadując posiadaczy zagadkowych avatarów.

parker - Sro Sty 19, 2005 6:53 pm

Dodaję i nie ma :%
Mikołaj - Sro Sty 19, 2005 7:01 pm

Jest i to nawet dwa takie same. :%
Jedyna rzecz jakiej nie potrafię zmienić to konieczność zatwierdzenia przez admina/moderatora nowych obrazków. Ale nasi ludzie już nad tym pracują.

parker - Sro Sty 19, 2005 7:01 pm

Aaaa, to dlatego. Fakt, 2 razy próbowałam :wink:
Kasia_57 - Sro Sty 19, 2005 9:47 pm

ponieważ ostatnio wpadam i wypadam, to nie doczytałam może :hmmm: czy jest jakieś oósobne miejsce na te avatary?czy też tradycyjnie - przy imieniu?
bo jeśli tak to ja od dzisiaj mam nowego...ślicznego :wink:

Grün - Sro Sty 19, 2005 9:51 pm

Śliczny :) tak mało widać, że domyślamy się że śliczny :)
seestrasse - Czw Sty 20, 2005 12:31 am

pozwoliłam wrzucić swoje dwa dzieła
ale dlaczego na podglądzie ten maciupki obrazeczek występuje w odwróceniu??? metoda kropli wody??? :D

parker - Czw Sty 20, 2005 1:34 am

Zagadka nr 2 to avatar Marcina.... ale z jakiej to było okazji :???:
Mexa - Wto Sty 25, 2005 4:46 pm

ohhh chyba musze posiedziec nad avatarem, bo tutaj galeria sie tworzy, a ja nie mam zadnego :yyy:
Mikołaj - Pią Lut 04, 2005 2:07 am

82 nowe-stare avatary w galerii - kto jeszcze ma coś w swoich zbiorach niech udostępnia!
wrangla - Pią Lut 04, 2005 4:06 am

zagadka 7.
odp.: "Szy"
:OO

Mikołaj - Sro Lut 16, 2005 9:07 pm

Mam prośbę to wszystkich, którzy zmieniają sobie avatary i do wszystkich nieznanych z imienia i nazwiska bohaterów, którzy zmieniają avatary innym - proszę pozostawiać egzemplarz obowiązkowy w galerii avatarów!
Mikołaj - Czw Lut 17, 2005 12:11 am

Marcinie i Knovaku - dziękuję! :==
Marcin - Pią Lut 18, 2005 12:31 pm

Ależ proszę bardzo... :D
knovak - Pią Lut 18, 2005 2:40 pm

:D
Sabaoth - Czw Lut 16, 2006 8:23 pm

Wiecie, coś w Ojcu Dyrektorze jest :mrgreen: Im dłużej patrzę na mój avatar, tym bardziej się sobie podobam :hihi:
seestrasse - Czw Lut 16, 2006 11:23 pm

może spróbuj po 22.00 zadzwonić do Radyja i porozmawiać z ojcem prowadzącym... :hihi:
Dieter - Sro Paź 03, 2007 5:13 pm

Co mi sie bardzo podoba, to jest, ze to miasto ma nawet dwa Fora, na ktorych kazdy moze pisac, co mu sie podoba. Wiekszosc miast, albo szkol (n.p. moje CONRADINUM), nie ma forum.

Zeby wiedziec z kim bede mial do czynienia, przeczytalem duza ilosc profili. Prawie niczego sie nie dowiedzialem i to jest, co mi sie WOGOLE NIE PODOBA!!! :evil: Ja w miedzyczasie wiem, ze ludzie sie tu boja (ale czego?). Dlatego w oficjalnej Ksiazce Telefonicznej nie ma numerow domu, dlatego przy drzwiach wejsciowych do budynku nie ma nazwisk, dlatego jak telefon dzwoni nikt sie nie przedstawia nazwiskiem, dlatego rzadko kto na tym forum podaje imie (najwyzej date urodzenia, ale czesto falszywe), tylko pojedynczo podane sa zawody.

Co ja pisze - TO JA ZA TYM "STOJE". Ja moge sie mylic i duzo nie wiedzic, ale kto juz jest doskonaly?

Tak czy owak, DLACZEGO WY SIE TAK "TAJEMNICZO" ZACHOWUJECIE??? :hmmm:

..................................................................................................................................

Teraz spostrzeglem, ze PROFIL nie przyjmuje moje wszystkie dane... To moze od was tez nie?

villaoliva - Sro Paź 03, 2007 7:29 pm

Ta ostrożność ma korzenie w naszej historii. Tej dalszej ale i tej całkiem nieodległej.
seestrasse - Sro Paź 03, 2007 9:28 pm

profile to jeden sposób "identyfikacji", ale drugim - i według mnie o wiele bardziej istotnym - jest przedstawienie się w wątku powitalnym. tam można napisać kim się jest, co się robi, po co w ogóle temat "dawny Gdańsk" jest temu komuś potrzebny do szczęścia.
i dlatego z taką namolnością namawiamy naszych nowych userów do skrobnięcia tam kilku słów. bo przecież prawda jest taka, że nieprzedstawianie się jest zwykłą niegrzecznością.
a daty urodzin, zwłaszcza kobitek... no cóż :% :wink: :D

Mikołaj - Sro Paź 03, 2007 9:56 pm

Cytat:
przeczytalem duza ilosc profili. Prawie niczego sie nie dowiedzialem

Forum jest tylko na pierwszy rzut oka anonimowe, bo po dłuższym tu przebywaniu można mieć wrażenie, że zna sie forumowiczów lepiej niż np. wiele osób z pracy czy znajomych ze szkoły/studiów, mimo że nie zna się ich adresu czy zawodu.
Poza tym co jakiś czas się spotykamy "na mieście", przez co spora grupa osób całkiem dobrze zna się osobiście, mimo, że na forum są dla siebie np. Siwym i Andżelą i urodzili się w 1910 r. :wink:
no i wreszcie - to forum ma swoje kręgi zaufania :mason: :co_jest:

Jarek z Wrzeszcza - Sro Paź 03, 2007 10:58 pm

...a jak ktoś potrafi posługiwać się Googlami, to bez trudu znajdzie nazwiska i informacje na temat części przynajmniej użytkowników :wink:
gargoyle dfl - Czw Paź 04, 2007 6:07 am

8O
adzygmunt - Nie Paź 14, 2007 9:44 am

gargoyle dfl napisał/a:
8O

Ale wg Twojej teorii zejście śmiertelne jest ostateczne, nieodwracalne. Nie da się tego jakoś ominąć?
Ta część FDG jest o awatarach, przenieśmy się tam gdzie te słowa będą na miejscu, czyli na bla, bla, bla!

adzygmunt - Nie Paź 14, 2007 10:37 am

Awatary!
Chciałbym dodać awatar do galerii. Umiem bo zrobiłem swój awatar i go wkleić. Ale czy jest gdzieś extra przegląd awatarów? Nie umiem do niego dotrzec, z zastrzeżeniem, że jest!

villaoliva - Nie Paź 14, 2007 11:45 am

U góry jest przycisk Album. Dzięki niemu dotrzesz do Galerii Avatarów.
adzygmunt - Nie Paź 14, 2007 11:56 am

Cytat:
U góry jest przycisk Album.

Znalazłem i zrobił na mnie wrażenie. Dzięki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group